Windows 10 Yükseltme Sonrası Veriler Silinir mi?

• Konuyu başlatan Unsal Mehmet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Yükseltme sürümünüz rezerve edildi diyor ne zaman sonuçlanır bu ?
Windows 10 'u direkt Windows Update'in isteğe bağlı güncelleştirmeler kısmından indirebilirsiniz.

ŞUANKİ işletim sisteminizin orijinal olması durumunda yükselttiğinizde tam sürüm bir Windows 10 Key'ine sahip olursunuz. Korsan bir key kullanıyorsanız Windows 10'u 30 gün deneyebilirsiniz.
Korsan bir Windows 8.1 veya 7 'den yükseltme yapılınca Windows 10 30 günlük falan olmuyor bilidiğimiz kullanılıyor, yanlış biliyorsunuz.

w10yopy.png

Windows 10'u alın bölümünde iki bölüm ikisinide deneyin. (Fotoğrafta görüldüğü gibi Reserve Now ve Reserve your upgrade.Birisi anında güncelliyor hangisi hatırlamıyorum resimdeki sırayla ikisine tıklayıp bakın.)

Korsan bir Windows 8.1 veya 7 'den yükseltme yapılınca Windows 10 30 günlük falan olmuyor bilidiğimiz kullanılıyor, yanlış biliyorsunuz.

Yanlış biliyor olma ihtimalim söz konusu fakat siz doğru bildiğinize emin misiniz? Çünkü çok net hatırlıyorum eski bilgisayarımı yükselttiğimde 30 günlük deneme süresi olmuştu.

Yanlış biliyor olma ihtimalim söz konusu fakat siz doğru bildiğinize emin misiniz? Çünkü çok net hatırlıyorum eski bilgisayarımı yükselttiğimde 30 günlük deneme süresi olmuştu.
Doğru biliyorum eminim çünkü şuan benim kullandığım Windows 10 korsan. KMSpico'lu Windows 8.1'den güncelledim ve güncelleme sonrası yeniden aktivasyon yapmadım 1 yıldır kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı