Windows 10 yükseltmesi Bir şey oldu hatası

Zekto

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 10 indirme ve yükseltme videolarını izledim adım adım takip ederek indirdim usbye dosyaları oluşturdum. Yükleme aşamasına geldiğimde ürün anahtarı sordu kullandığım sistem dreamspark sitesinin öğrencilere ücretsiz olarak sunduğu Windows 8.1 Industry Pro bu anahatarı girmeye çalışsam da kabul etmedi ne yapabilirim. Ayrıcailk aşamada sunduğu '' Bu bilgisayarı yükselt'' seçeneğini seçtiğimde ''Bir şey oldu.'' hatasıyla karşılaşıyorum.

Merhaba arkadaşlar, Windows 10 indirme ve yükseltme videolarını izledim adım adım takip ederek indirdim usbye dosyaları oluşturdum. Yükleme aşamasına geldiğimde ürün anahtarı sordu kullandığım sistem dreamspark sitesinin öğrencilere ücretsiz olarak sunduğu Windows 8.1 Industry Pro bu anahatarı girmeye çalışsam da kabul etmedi ne yapabilirim. Ayrıcailk aşamada sunduğu '' Bu bilgisayarı yükselt'' seçeneğini seçtiğimde ''Bir şey oldu.'' hatasıyla karşılaşıyorum.
Aynı durumdayız. Ben farklı bir etkinleştirme yöntemiyle etkinleştirdim ama bu özelliklerin 2 tanesini kullanabildim. .Net Freamwork vs. hepsi kapalıydı. Açılmadı. Update çalışmadı bende Windows 8.1'e geri döndüm :( Çare yok sanırım. Dreamspark Windows 10'u ücretsiz sunana kadar bekleyeceğiz mecbur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı