Windows 10'a Android nasıl kurulur?

Windows'a Android kurma (emulatör değil). Sadece Android kurmak istiyorum. Arkada Windows'u nasıl silebilirim?
Android x86 pojesinin üzerine çıkan RemixOS var. Ancak orijinal Android'in bilgisayarlarda kullanmak için tasarlanmadığını unutmayın. Ara ara hatalarla karşılaşabilirsiniz yani.
Ben 2 işletim sistemi PC'yi yorar diye düşünmüştüm öyle bir şey olur mu?
Emülatör yorar, ancak dualboot olarak kurarsanız birbirinden ayrı iki işletim sisteminiz olur. Birbirlerini etkilemezler.
İşlemcinin Android desteklemesi lazım benim bildiğim Intel işlemciler sadece Windows ve Linux destekliyor.
İşlemcinin x86-64 olması yeterli. Zira neredeyse tüm bilgisayarlar x86-64.
Hayır o yüzden değil PC'm çok yavaş olduğu için yapmak istiyorum.
Android yine de hantal bir işletim sistemi. Linux işletim sistemleri tarafına başka bir konu açıp Linux dağıtımlarını deneyin. Yeni başlayanlar için Mint iyidir.
Android'de sadece cebelleşirsiniz.

Hayır o yüzden değil PC im çok yavaş olduğu için yapmak istiyorum.

Dediğimle aynı mantık. Böyle bir şey yapman mümkün değil. Harici olarak Android kurman lazım o da işlemcinle uyumlu çalışmayacağı için sağlıklı çalışmaz. Qualcomm gibi mobil işlemciler Android'e uyumlu bir şekilde çalışır bu sayede telefon, özellikleri kötü olsa bile sağlıklı çalışır.

Artı -4 Eksi
Çok yanlış bilgi verilmiş... İnternette çokça Android OS'lar bulunuyor. Aklıma gelen remix OS var arkadaşlarda yazmış. Windows'u remixos kurulum ekranında disk siliniyor muydu bilmiyorum siliniyorsa oradan yapabilirsin veya Windows format USB'si ile başlatıp diskleri silip kapatıp remix OS u kurabilirsin.

Edit: 2 sistemin aynı anda olması sadece yer kaplar başka bir şeye etki etmez.
Edit: PC'n donuyor vb için diyorsanda Linux geçebilirsin, Android OS'lardan kat kat daha iyi olacaktır. ( Linux Mint uyar sana bence )

Dediğimle aynı mantık. Böyle bir şey yapman mümkün değil. Harici olarak Android kurman lazım o da işlemcinle uyumlu çalışmayacağı için sağlıklı çalışmaz. Qualcomm gibi mobil işlemciler Android'e uyumlu bir şekilde çalışır bu sayede telefon, özellikleri kötü olsa bile sağlıklı çalışır.
3 Yıldır Windows 10 ve Remix OS dual boot olarak kullanıyorum ve hiç bir problemle karşılaşmadım, yanlış bilgilendirme yapmayın.

Orijinal Android, Qualcomm gibi özel bir çekirdek için değil, ARM platformu için derlenir. Kaynak kodları açık olan AOSP sistemini x86-64 platformu olacak şekilde derlerseniz normal bilgisayarda da aynı şekilde çalışacaktır.
Yanlış bilgilendirmeler yapmayın.

Geri
Yukarı