Windows 10'a format atılamıyor

Gulveig

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Neredeyse 1 aydır aralıklı olarak format atmayı deniyorum diyebilirim her yolu deniyorum sonucunda sürekli bir çıkmaza giriyor.

İlk olarak kurtarma ortamı bulunamadı hatası alıyorum ve konsola reagentc /enable yazdığımda bulunamadı hatası alıyorum.

Ardından Windows'un kendi sitesinden Windows 10 indirdim ama indirdiğim dosya açılmamıştı bir ara şansa açıldı indirdi flash belleği de yaptım ardından bilgisayar kendini güncellerken 1 2 saat bekledim ama güncelleme hala %0 idi. Bilgisayarı kapatmak zorunda kaldım yeniden açınca baktım ki kurduğum ISO dosyam yine açılmıyor.

He bu arada ilk başta Görev Yöneticisi'nden denedim orada da format atma yeri gözükmüyor zaten.

Ümidim gittikçe azaldı yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO'yu Rufus yazılımı ile en az 8 GB olan USB belleğe yazdırıp, bilgisayarı USB'den başlatıp kurulumu gerçekleştirin.

He bu arada ilk başta Görev Yöneticisi'nden denedim orada da format atma yeri gözükmüyor zaten.
Görev yöneticisinden neyi denediniz? Format atma yeri diye bir şey mi varmış? Değişik icatlar çıkartmışsınız.
Aşağıdaki linkten ilgili konuyu inceleyin.

Görev yöneticisinden neyi denediniz? Format atma yeri diye bir şey mi varmış? Değişik icatlar çıkartmışsınız.
Aşağıdaki linkten ilgili konuyu inceleyin.

win alt delete kısmından bahsedicekken görev yöneticisi demişim kafa kalmadı 2 saattir uğraimaktan maruz gör
bu dosyayı da indirdim kurulum yaptıktan sonra dedim ki setup a tıklıyorum ekrana yazı çıkıyor ardından kapanıyor​

NORMAL PC'lerde CTRL Win ALT DEL KISMINDA YENİDEN BAŞLATMA KISMINA GELEKEREK Shift TUŞUNA BASILINCA HATA ONAR BÖLÜMÜNDEN PC SIFIRLAMA YAPILABİLİYOR BENDE O KISIM GOZÜKMÜYOR VE DEDİĞİM GİBİ Rufus VE SE'ni̇n ATTIĞIN PROGRAM DOSYASINI ÇALIŞTIRDIĞIMDA açılıp HIZLI BİR ŞEKİLDE KAPANIYOR​
normal pclerde ctrl win alt del kısmında yeniden yaparak açılan yerde ayarlardan yeniden başlatma kısmına gelerek yeniden başlatırken shifte basılı tutunca bir yer açılır o yerde sorunları gider kısmında pc sıfırlama bölümü olur bende o yok onu demeye çalışıyorum + olarak rufus programı da attığınız win programı da açılıp hızlı bir şekilde kapanıyor eğer yardımcı olamayacaksanız uzatmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı