Windows 10'a geçmeli miyim?

daha bugün geçtim telefonum daha açılmıyor format atamıyorum takılıyor kalıyor aman diyim yavaşlıyor Sonra başlangıç ekranına sabitle dedigimiz yer siyah gözüküyor

Yeni sayılabilen bir WP kullanıcısı olarak 8.1 hafiften beni de arayüz açısından sıkmaya başladı o yüzden denesem mi diyordum kendi kendime ama beklemeye karar verdim. Kaş yaparken göz çıkarmayalım sonra. Az biraz daha sabır. Biraz stabil hale gelsin zaten doya doya takılırız Windows 10 ile :)

Yeni sayılabilen bir WP kullanıcısı olarak 8.1 hafiften beni de arayüz açısından sıkmaya başladı o yüzden denesem mi diyordum kendi kendime ama beklemeye karar verdim. Kaş yaparken göz çıkarmayalım sonra. Az biraz daha sabır. Biraz stabil hale gelsin zaten doya doya takılırız Windows 10 ile :)

Bence oyun oynamayan biriyseniz sıkıntı yok şu anki sürümü kullanırsınız.

10.0.10166 kullanıyorum, şarj sorunu yok. Bence kullanılabilir, dediğim gibi çok oyun bağımlısı değilseniz ve çok fazla internette vakit geçirmiyorsanız kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı