Windows 10'a geçtikten sonra ekranın gidip gelmesi

ranbat

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi ekranım windows 10'a geçtikten sonra bir tuhaf davranıyor bazı geniş çaplı oyunlarda(Örneğin: Counter Strike : Global Offensive) yaklaşık 5 dk sürede 1 kez 1 sn kadar ekran siyah olup tekrar düzeliyor bu oyuna bağlı olarak değişiyor (Örneğin: Oynadığım, sistem çok istemeyen oyunda bu süre 5 dk sürede 1 kez 0,5 sn kadar falan sürüyor yani daha kısa sürüyor siyah olma işi). Ayrıca windows 10'a geçtikten hemen sonra bu olay gerçekleşmedi yazın geçmiştim ve bu sürede olmadı olsaydı muhtemelen win10'dan geri yüklemeyle dönerdim. Çok sıkıntı değil fakat tam adam çıkınca felan gittiğinde çok can sıkıcı oluyor ...
-Ekran kartı: Nvidia GeForce 710M
-Ekran kartı 2: Intel(R)HD Graphics Family
-İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-4200U
(Ben soruna sebep olan şeyin ekran kartı 2 gb iken win10 yaptıktan sonra 4 gb oldu sorunun bu olduğunu düşünüyorum eğer sorun bu ise yani intel gözüküyor bunu ben nasıl nvidia yaparım? ve ya sorunu nasıl çözerim :) )

Dosya Ekleri

• görüntü sorun.png
    görüntü sorun.png
    39,8 KB · Görüntüleme: 287
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı