Çözüldü Windows 10'a geri dönüşte sistem takıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Truva975

Picopat
Daha fazla  
Dün bilgisayarı açtığımda ekrana "Windows 11 bilgisayarınız için uygun, denemek ister misiniz" gibi bir yazı çıktı, ben de verilerimin gitmeyeceğini ve 10 gün içerisinde geri Windows 10'a dönebileceğimi görünce kabul ettim. 2 3 saatte yükledi, geçtim 11'e. Oynadığım oyunlarda FPS farkı yoktu ve bir oyun açılmıyordu, ben de Windows 10'a geri döneyim dedim bastım. Dedi önceki Windows sürümünüz geri yükleniyor dedi bekledim 5 saat hiç değişen yok, ekranda sadece arada bilgisayarınızın resete ihtiyacı var biz sizin için yaparız gibi bir mavi ekran çıkıyordu. Yazılar İngilizceydi. Neyse, bekledim uyudum falan oldu, 15 saat bilgisayar hala aynı. Boot Manager açılıyor, Windows'un menüsü falan ne yapsam açılmıyor. Bilgisayarı kapasam da açınca yine aynı. Ne yapsam kendine gelir? Ne olur yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Formatladım düzeldi, sanırım formatsız bir yolu yok. Yine de teşekkürler. Geri dönüp bir bilgilendireyim dedim.
https://support.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-ta-kurtarma-seçenekleri-31ce2444-7de3-818c-d626-e3b5a3024da5

Sitedeki onarma seçeneklerini açmak için olan bölümü 3. kez denedim olmadı hala açılınca önceki Windows sürümünüz geri yükleniyor diyor.

2023-07-16_22-48-57.png

Windows yüklü flash belleğiniz var mı?

Varsa PC'yi bununla başlatın. Ülke ve dil seçeneklerinden sonraki "yükle" ekranının altındaki "onar" seçeneğini seçip yukarıdaki işlemi deneyin.

Formatladım düzeldi, sanırım formatsız bir yolu yok. Yine de teşekkürler. Geri dönüp bir bilgilendireyim dedim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı