Windows 10'a Half-Life 1.5 yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

HakanAydoğan

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Boksör
RAM
12 gb
Ekran kartı
Zotac 660 ti 2 gb 192 bit
Anakart
Sabertooth x58
İşlemci
İ7 950
Merhaba arkadaşlar, evde iki PC ile kendi aramızda Half-Life oynamak için kurayım dedim, Auto Run'dan açıyorum ve ınstall Half-Life diyorum ama bir türlü sonrası gelmiyor. Görev yöneticisinde setup Launcher 32 Bit olarak gözüküyor (PC 64 Bit) lakin bir türlü devamı gelmiyor. Her seferinde tıklıyorum yok arkadaş bir türlü yüklemiyor, daha önceden de kaç kez yükleyip oynamıştım da ve son format sonrası hiç yüklemedim. Bunu nasıl çözerim ve aşarım yardımcı olabilirsiniz arkadaşlar?
Uyumluluktan Windows XP service 2 ve 3 ayarlarını da yaptım yine olmadı.

Hocam Half life 2 kurun 2 daha iyi ama illa 1.5 kurucam diyosanız siz bilirsiniz ama

Windows 10 suruculeri windows xp ile uyumlu olmadigindan acilmiyor olabilir.

Windows 7 varsa uyumlulukta Windows 7 deneyin olmazsa bilmiyorum.

Hocam Half life 2 kurun 2 daha iyi ama illa 1.5 kurucam diyosanız siz bilirsiniz ama

Windows 10 suruculeri windows xp ile uyumlu olmadigindan acilmiyor olabilir.

Windows 7 varsa uyumlulukta Windows 7 deneyin olmazsa bilmiyorum.
Hocam bir de windowss 7 deneyeyim dediğin gibi lakin daha önce de windows 10 kuruluyken oynadım bu bilgisayar da ama şimdi sorun nedir çözmedim ve niye stabil kalıyor aynı işlemde onu çözemedim hala... Aslında amacımız Sven co-op ve AG (adrenalin gamer) oynamak kendi aramızda yoksa illa diretmemin tek sebebi bu.

Hocam bir de windowss 7 deneyeyim dediğin gibi lakin daha önce de windows 10 kuruluyken oynadım bu bilgisayar da ama şimdi sorun nedir çözmedim ve niye stabil kalıyor aynı işlemde onu çözemedim hala... Aslında amacımız Sven co-op ve AG (adrenalin gamer) oynamak kendi aramızda yoksa illa diretmemin tek sebebi bu.

Hocam oldumu?

İndirme dosyalarınız bozuk olabilir. Tavsiyem güvenilir bir kaynaktan hazır CS 1.5 yükleyip içerisinden Half-Life'a geçebilirsiniz.

Hocam diğer bilgisayarım da kuruldu, buna bir türlü kuramadım gitti. Delirmek üzereyim -,-

Kurulu dosyaları öbür dosyaya atıp sadece hl.exe'yi çalıştırın. Öbürüne ayrı kurmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı