Windows 10'a Windows yedekleme uygulaması geldi!

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Windows 10'a Windows yedekleme uygulaması geldi! Arayüzü bu şekildedir ve kaldırma seçeneği yoktur.

Ekran görüntüsü 2023-08-24 125136.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Lazım zaten Windows gibi bir işletim sistemine. Dünya üzerindeki en stabil olmayan işletim sistemlerinden birisi. Nefret ediyorum da şimdilik mecbur kullanıyorum. İş zamanı başlasın yeniden Linux kullanacağım.

Evet, katılıyorum size bu konuda. Oynadığım oyunların çoğunda Linux desteği yok, Linux kullanmak istiyorum ama kullanamıyorum bu yüzden. Linux çok daha sade ve güzel geliyor bana.

Yine sağlıksız çalışacak bir Microsoft hizmeti gibi duruyor.

Evet, katılıyorum size bu konuda. Oynadığım oyunların çoğunda Linux desteği yok, Linux kullanmak istiyorum ama kullanamıyorum bu yüzden. Linux çok daha sade ve güzel geliyor bana.

Aynı durumdayız, Roblox isimli oyun desteğini kesmeseydi Linux tarafına geçecektim. Malum kardeşim oynuyor.

Linux harika bir kerneldir. Tam iş için kullanılası sistemlerdir. Çok severim. Oyunların çoğu oynanıyor yine o konuda pek takıntım yok da benim Game Pass aboneliğim var maalesef. O yüzden Xbox aplikasyonuyla oynamam gerekiyor, işte o Linux'ta olmayınca oynayamıyorum. Mecbur Windows o yüzden. Ama özellikle Steam üzerindeki oyunlarda aşırı iyi performanslar alınabiliyor. Ben Windows'tan yüksek FPS alıyorum hepsinde. Arch Linux kullanıyorum onu da belirteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı