Windows 10'a Yükseltirken %91 Durma Sorunu

klader07

Kilopat
Daha fazla  
İşletim sistemimi Windows 8.1'den 10'a yükseltirken 91'de durdu yeniden başlattı ve önceki sisteminiz geri yükleniyor dedi ve Windows 8.1'im geri geldi. Ben Windows 10'a yükseltmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?
Ve şimdi 8.1'im çok kasıyor.

Windows 8.1 içinden komut satırına gelip sfc /scannow yazıp çalıştırın. Sorun düzeldi demezse geri dönüş yapın. Sorunluyken yükseltme yapınca oluyor.

1. Beginning verification phase of system scan.
    Verification 100% complete.
    Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some
    of them. Details are included in the CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log. For
    example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. Note that logging is currently not
    supported in offline servicing scenarios.

2. diyor

Tamam beklediğim gibi çıktı.

Komut satırına bu komutu yazıp çalıştırın. Daha sonra önceki verdiğim komutu tekrar çalıştırın. Düzeldi derse yükseltme yapabilirsiniz. Düzelmezse gene geri dönüş yapın.
Kod:
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Son düzenleme:
C:\windows\system32>Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 6.3.9600.17031
Image Version: 6.3.9600.17031
[=========== 20.0% ]
bu şekilde kaldı ?

tamamdır 2 komududa yaptım en son bunu yapınca sfc /scannow bu nu dedi yükselte bilir miyim artık "Windows Resource Protection did not find any integrity violations. " bir sıkıntı olur mu

Tamam yükseltebilirsiniz. Kasma sorununun da düzelmiş olması gerekir. Sabit diskinizde sorun yoktur diye tahmin ediyorum. Olduğundan şüpheleniyorsanız HD Tune Programıyla durumunu kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı