Windows 10'a yükselttikten sonra key gelmemesi

ZalmanFedaisi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Videographer
Windows 7 işletim sistemi yüklü olan dizüstü bilgisayarımı microsoft'un W10'u ücretsiz verdiği sırada 10'a yükseltmiştim ama bana herhangi bir key verilmedi. Şimdi o dizüstü PC'ye yeni bir HDD takıcam ama aktarma felan istemiyorum sıfırdan işletim sistemi kurucam. Ama bende herhangi bir key yok dizüstü PC 'nin altındaki eski windows 7 keyini girsem kabul eder mi ? Nasıl yapmam gerekiyor?

Bende de aynı durumda bir laptop var. Bedava olduğu sırada Win8.1'den Win10'a yükseltmiştim.
Temiz format atsam, eski 8.1 anahtarımı Win10 için kullanabiliyor muyum? Yani o anahtar Win10 anahtarına mı dönüşmüş oldu?

Bildiğim kadarıyla anahtarlar geçerli değil ama donanım kimliğinizin size tanıdığı olanak ile anakart değiştirilmediği sürece anahtar kısmını atla derseniz internet erişimi olunca otomatik etkineşecektir. Şahsen eski bilgisayarımda öyleydi. Anakart aynı kaldığı sürece parça değişiminde temiz kurulum sonrası otomatik etkinleşir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı