Windows 10'da %100 Disk Kullanımı Sorunu

Serrdar

Hectopat
Daha fazla  
Bu gün bilgisayarıma Windows 10 yükseltmesi yaptım, başta her şey güzeldi fakat bilgisayar birden yavaşladı. Bunun üzerine görev yöneticisini açtım ve disk kullanımını %100 gördüm. Denemediğim şey kalmadı çözmek için fakat nafile. Önerebileceğiniz çözümler varsa sevinirim ve bu arada bu durum diskime zarar verir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı dertten muzdaribim. İnternetteki her çözümü denedim hala sorun devam ediyor.
Şuan bu mesajı yazarken bile disk %100. Bazen %99'a iniyor. Windows 10'dan önce bu sorun yoktu.

Bende kesin bir çözüm bulamadım ancak şimdilik idare etmesi açısından şunları yapıyorum: Görev yöneticsinde Arka plan işlemlerinde "Install agent, runtime broker, standalone updater, windows görevleri için ana bilgisayar işlemleri" gibi diski yoran işlemeri sonlandırıyorum. Pc bir dahaki açılışa kadar düzeliyor. Tabi dediğim gibi kesin çözüm bu değil. Şimdilik yedeklemeyi yapmana ve diğer çözümleri denemene izin verir en azından.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı