Windows 10'da ansızın gelen telefon tuşlama sesleri

efe mert aksoy

Centipat
Daha fazla  
Son 1 yıldır başıma geliyor, Windows 10 kurulu bilgisayarımda ne yaptığımın önemi yok ansızın telefon tuşlama sesleri geliyor bu ses bilgisayardan değil direk hoparlörden geliyor ses çıkışı kulaklıkta olsa bile. Ses kısık bile olsa Full olarak veriyor sesi ve bu artık beni korkutmaya başladı. Bunun sebebi nedir nasıl düzeltilir?

( Dikkat ettim her seferinde hızlı bir şekilde 6 kere çalıyor 5+1 gibi 5 hızlı kısa bir duraklama sonra bir tane daha )

Son 1 yıldır başıma geliyor, Windows 10 kurulu bilgisayarımda ne yaptığımın önemi yok ansızın telefon tuşlama sesleri geliyor bu ses bilgisayardan değil direk hoparlörden geliyor ses çıkışı kulaklıkta olsa bile. Ses kısık bile olsa Full olarak veriyor sesi ve bu artık beni korkutmaya başladı. Bunun sebebi nedir nasıl düzeltilir?

( Dikkat ettim her seferinde hızlı bir şekilde 6 kere çalıyor 5+1 gibi 5 hızlı kısa bir duraklama sonra bir tane daha )
Arka planda çalışan programlara baktınız mı?
Görev yöneticisinden kontrol edin.

Ses kaydı atabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Piyano sesine benzer bir ses geliyor mu?

Hayır piyano değil bildiğniiz eski ev telefonlarında bastığımız tuş sesi az önce yatakta telefona bakıyordum yerimden sıçratacak kadar bir ses.
Troll mü bilmem ama bu zamana kadar format atmadıysan yanlış yapmışsın.
formatlasam bile geçmiyor sadece azalıyor zaman zaman aklıma hdd ile alakalı bir problem olduğu geliyor ama direk biçimlendirip atıyorum formatı . kullandığım programlarla alakalı bir şey olabilir mi ?
Ses kaydı atabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Yakalayabilsem atacağım da çok hızlı ve ne zaman olacağı da tam belli olmuyor internetten biraz araştırdım insanlar telsiz seslerinden bahsetmiş telsiz sesi ile alakası yok direk tuşlama sesleri hep 6 hane.

Rat virüsü yemiş olabilirsiniz.

Rat virüsü tam olarak nedir nereden bulaşır nasıl baş edilir biraz bilgilendirir misiniz?
Hocam arada bir uygulamalar vs. kapanıyor ya da kamera kendi kendine açılıyor ise rat virüsü olabilir. Format atıp av kurmanızda yarar var.

Uygulama kapanma donma sisteme müdahale gibi şeyler hiç olmuyor. Virüs olsa illa ki bir etkisi olurdu diye düşünüyorum ama sisteme hiçbir etkisi yok.
İnterneti tamamen kesin Ethernet ise, değilse Wi-Fi'yı devre dışı bırakın eğer rat virüsü ise ses gelmez.

Her an olan bir şey değil bazen 4 günde bir bazen günde 2 kere.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı