Çözüldü Windows 10'da arama çubuğuna yazı yazılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rewk

Decapat
Daha fazla  
Önceden başlata basınca bir şey yazmaya başlayınca onu arıyordu, şimdi hiçbir şey yazamıyorum, mercek resmine basıyorum açılıyor ama o da aynı şeklide oluyor. Bu durum 1-2 aydır var sanırım. Bu bir sorun mu yoksa ayarlarla ilgili mi?
Dün de Chrome'da arama yaparken "bağlantınız gizli değil" yazdı. Bu siteden çözümü buldum, değeri 1 yaptım düzeldi, şimdi bir süre normal arama yaptı sonra yine aynı hatayı verdi daha sonra kendiliğinden düzeldi.

Bu 2 konu alakalı mı bilmiyorum.

Antivirüs programı kullanmıyorum, Windows'un güvenliği açık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows güncel mi? Kapalı olan servis var mı?

Tamamdır hocam. Son zamanlarda farklı program falan kurdunuz mu? Virüs programı kullanıyor musunuz?

7 yöntem var, bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle Chrome hatası güvenlik sebebiyle oluyor.

İlk olarak videodaki adımları deneyin. Duruma göre yazarsınız.

7 yöntem var, bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkürler, bu değil de aynı arkadaş bu videonun altına yeni video atmış o işe yaradı.

İlk olarak videodaki adımları deneyin. Duruma göre yazarsınız.
O düzeldi, şimdi şu video ile.

Şimdi yine gizlilik hatası diyor. Yer imlerine kayıtlı olanları açıyor ama arama yapmıyor chrome. Tarayıcınız, kuruluşunuz tarafından yönetilmektedir yazıyor. ( regeditten chrome sil dedim o yazı gitti.)

Buradaki çözümü kullandım, @@TylerDurdenAynıBen teşekkürler.

Sorun yine tekrarlar mı bilmiyorum, şimdilik 3 sorun da çözüldü.

Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı