Çözüldü Windows 10'da aygıt yöneticisine erişim yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gokss

Hectopat
Daha fazla  
Başlat menüsüne sağ tıklayıp aygıt yöneticisine tıkladığımda "bilgisayarınızı etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi. Lütfen sistem yöneticinize başvurun hatası alıyorum. Aynı şekilde bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp yönet dediğimde de "Bu dosyanın bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirildiği bir uygulama yok." hatası alıyorum. Sebebi ne olabilir? Hata resimlerini ekledim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    96,8 KB · Görüntüleme: 68
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    131,9 KB · Görüntüleme: 72
Çözüm
Biraz hortlattım gibi oldu ama Malwarebytes ile tarattığımda sorun çözüldü.
Başlat menüsüne sağ tıklayıp aygıt yöneticisine tıkladığımda "bilgisayarınızı etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi. Lütfen sistem yöneticinize başvurun hatası alıyorum. Aynı şekilde bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp yönet dediğimde de "bu dosyanın bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirildiği bir uygulama yok." hatası alıyorum. Sebebi ne olabilir? Hata resimlerini ekledim.

Bilgisayarınızdaki kullanıcı admin değil ise bu hatayı alırsınız.
Ya da iş bilgisayarlarında sistem yöneticileri her ayara erişmenize izin vermeyen izin kısıtlamaları ile sistemi korumaya alabiliyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adımları uygularsanız ayarlarsınız..

Yeni konular

Geri
Yukarı