Windows 10'da Bluetooth'un gözükmemesi

Atlas0

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara format atmadan önce Bluetooth gayet düzgün çalışıyordu. Ama format attıktan sonra Bluetooth'u açmak istediğimde gözükmedi. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden "sürücü güncelle" tuşunu dener misin?

Olmazsa bilgisayarınız laptop ise üreticinin sayfasından, Bluetooth anakart ile bütünleşik ise anakart üreticisinin sayfasından, ekstra usb veya pcie kart ise yine o ürünlerin sayfasından driver kurmalısın.

Aygıt yöneticisinden "sürücü güncelle" tuşunu dener misin?

Olmazsa bilgisayarınız laptop ise üreticinin sayfasından, Bluetooth anakart ile bütünleşik ise anakart üreticisinin sayfasından, ekstra usb veya pcie kart ise yine o ürünlerin sayfasından driver kurmalısın.
Sürücü güncelle tuşuna bastığımda ve otomatik olarak taraya bastığımda "Windows Bluetooth Denetleyici aygıtınızı yükleyemedi" diyor ve beni windows update'e yolayıp hiçbir iey yapmıyor. Laptop üreticiminde bluetooth driver desteği sadece windows 8.1'e kadar.

Sürücü güncelle tuşuna bastığımda ve otomatik olarak taraya bastığımda "Windows Bluetooth Denetleyici aygıtınızı yükleyemedi" diyor ve beni windows update'e yolayıp hiçbir iey yapmıyor. Laptop üreticiminde bluetooth driver desteği sadece windows 8.1'e kadar.

8.1 sürücüsünü Windows 10'da kullanabilmeniz gerekiyor. Daha önce eski ekran kartımın sürücüsünü kullanmıştım. Bir deneyin isterseniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı