Çözüldü Windows 10'da Defender kapatılmıyor

• Konuyu başlatan zw1n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 705
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zw1n

Hectopat
Yer
Gaziantep
Windows Defender kapatılmıyor. Regedit üzerinden Windows Defender kısmına DisableAntiSpyware tarzı bir şey yazıp değerini 1 yaptım. Kapanıyor fakat bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra kendiliğinden yeniden açılıyor. Bunu tamamen kapatmanın bir yolu yok mu?

Çözüm
Windows Defender kapatılmıyor. Regedit üzerinden Windows Defender kısmına DisableAntiSpyware tarzı bir şey yazıp değerini 1 yaptım. Kapanıyor fakat bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra kendiliğinden yeniden açılıyor. Bunu tamamen kapatmanın bir yolu yok mu?

Defender Control kullanarak yapabilirsiniz.

@zw1n bu programı indirdin sonra kapatın olunca etiketlerseniz.

Defender Control kullanarak yapabilirsiniz.

@zw1n bu programı indirdin sonra kapatın olunca etiketlerseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Bende bir program var ama virüslü olarak algılanıyor. Kalıcı olarak kapatıyor. Sosyalde izin varsa atabilirim.
Kod:
Google Drive, indirme işleminizde sorunlar saptadı

Bu dosya virüslü ve bilgisayarınıza zarar verebilir. Dosyayı yalnızca risklerin farkındaysanız indirin.

Bu dosya yürütülebilir ve bilgisayarınıza zarar verebilir.

Bende bir program var ama virüslü olarak algılanıyor. Kalıcı olarak kapatıyor. Sosyalde izin varsa atabilirim.
Kod:
Google Drive, indirme işleminizde sorunlar saptadı

Bu dosya virüslü ve bilgisayarınıza zarar verebilir. Dosyayı yalnızca risklerin farkındaysanız indirin.

Bu dosya yürütülebilir ve bilgisayarınıza zarar verebilir.
Hangi program? (sorumluluk kabul ediyorum)

Defender Control ile kapatabilirsin.

Defender Control öneririm. Güvenilir ve kullanımı çok basit.

@SUBMITTER, bu tarz yazılımlar çoğu zaman virüs olarak görünür. VirusTotal'e taratıp sonuçları paylaşırsanız yorumlayabilirim. Sistem/program her uyarı verdiğinde dosya virüslü demek değildir.

Geri
Yukarı