Windows 10'da Fotograf Uygulamasında Sık Kullanılan Fotograflara Eklenen Fotograflar Nerede Depolanıyor?

Auctioned

Hectopat
Herkese merhaba. Konu başlığında belirttiğim gibi pc'mde kayıtlı olan fotoğrafları windows 10' un kendi fotoğraf uygulamasında açıp sonradan ayrı bir klasör oluşturur düşüncesiyle uygulamanın içinde mevcut olan kalp ikonuna tıklayarak üç bin kusur fotoğrafı tek tek inceledikten sonra maalesef düşündüğüm gibi sık kullanılanlara eklenmiş olan fotoğraflar için ayrı bir klasör ya da dosya oluşturmadığını fark ettim. Konuyla ile ilgili de web de herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Şayet böyle bir fonksiyonu yok ise sık kullanılanlar düğmesi neden var diye de düşünmeden edemiyorum. Bu konuda bilgisi olan var ise yardımcı olursa çok sevinirim.

Herkese merhaba. Konu başlığında belirttiğim gibi PC'mde kayıtlı olan fotoğrafları Windows 10'un kendi fotoğraf uygulamasında açıp sonradan ayrı bir klasör oluşturur düşüncesiyle uygulamanın içinde mevcut olan kalp ikonuna tıklayarak üç bin küsur fotoğrafı tek tek inceledikten sonra maalesef düşündüğüm gibi sık kullanılanlara eklenmiş olan fotoğraflar için ayrı bir klasör ya da dosya oluşturmadığını fark ettim. Konuyla ile ilgili de web de herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Şayet böyle bir fonksiyonu yok ise sık kullanılanlar düğmesi neden var diye de düşünmeden edemiyorum. Bu konuda bilgisi olan var ise yardımcı olursa çok sevinirim.

Bu bilgisayar/c klasörü /kullanıcılar/{kullanıcı adın}/sık kullanılanlar.

1614057349158.png

O dosyaya dün bakmıştım fakat maalesef o dosyanın içinde toplanmıyor, içinde sık kullanılanlar çubuğu be bing kısayolundan başka bir şey yok.

Benim kullanıcılar bölümünde administrator seçeneği yok. Belki de bu yüzden göremiyorum, bilemiyorum.

Dosya Ekleri

• 20210223_134529.jpg
    20210223_134529.jpg
    378,2 KB · Görüntüleme: 567

Yeni konular

Geri
Yukarı