Windows 10'da FPS Düşüşü

OlcayDmryrk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Windows 10'da FPS'im çok düştü. Windows 8.1'e geçmek istemiyorum ama oynayacağım oyun böyle kasa kasa oynanmıyor. Lütfen görüşleriniz önemli napayım sizce? USB belleğim hazır Windows 8.1'e geçeceğim hemen cevap gelmezse.

Ekran kartı sürücüsünü üreticinin sitesinden yükleyin. Sistem dosyalarındaki bozukluk sistemin yavaşlamasına sebep oluyor. Komut satırına sfc /scannow yazın sistem dosyalarında sorun olmadığından emin olun. Sorun bulunup çözülmezse geri dönüş yapın. Windows 8 kurmadan önce Windows 10 temiz kurulum yapmayı da deneyebilirsiniz.

Ekran kartı sürücüsünü kendi sitesinden yükledim. Nvidia GT520 M ekran kartım var. Nvidia'nın sitesinden Windows 10 için olanını indirmiştim.

Ben Windows 8.1'e geri döneyim en iyisi. Ekran kartım biraz eski galiba.

Eski bilgisayarım senin ekran kartından çok daha eski ancak oyunlarda fps düşüşü yaşamadım. CSGO'da 60-80 arası seyreden fps hala aynı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı