Windows 10'da Gereksiz Hizmetler Nasıl Kapatılır?

Mustafa1905

Decapat
Yer
Kocaeli - körfez
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Arkadaşlar selam, ben size başlıkta da belirttiğim gibi Windows 10 da tüm gereksiz programların ve işe yaramayan programların (yani işimi görmeyen ben sadece oyun için kullanıyorum PC'yi Online oyunlar dahil) nasıl kaldırılabilir olduğunu öğrenmek isterim.

Bir de Arkadaşlar ' ÇALIŞTIR ' açarak 'services.msc' komutunu girerek burada ki programların da nasıl kapatılacağını ve daha doğrusu bilgisayarıma hız açısından da olmak üzere ne katacağını bilmek isterim ve tabii ki bilgisayarıma zarar vermeyecek şekilde. Örnek 'Mavi Ekran' vsss.

Teşekkürler :) :) :)

Teşekkür ederim bir göz atım değerlendiricem ve bir sorum olursa tekrar sorarım :)
Eyw bu programın hani pek fazla bir bilgim yok açıkçası ve bu programı kullanırsam, herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Teşekkür ederim bir göz atım değerlendiricem ve bir sorum olursa tekrar sorarım :)

Eyw bu programın hani pek fazla bir bilgim yok açıkçası ve bu programı kullanırsam, herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ?
Ben tavsiye edilen şekilde kullandım ve bir sıkıntısını yaşamadım. Telemetrileri vs. kapatıyor öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı