Windows 10'da görev çubuğu donuyor

468113

Decapat
Görev çubuğundan alta aldığım herhangi programı tekrar açmaya çalıştığım da programa tıklayınca görev çubuğu donuyor uygulama siyah oluyor tekrar tıklayınca beyaz olup açılıyor ve tekrar alta alıp açmaya çalıştığımda aynı sorunla karşılaşıyorum. Artık çok sinir bozucu olmaya başladı. Ek olarak bazen CMD kendini açıp kapıyor virüsten şüphelendim tarama yaptım herhangi bir sorun bulamadım çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev çubuğundan alta aldığım herhangi programı tekrar açmaya çalıştığım da programa tıklayınca görev çubuğu donuyor uygulama siyah oluyor tekrar tıklayınca beyaz olup açılıyor ve tekrar alta alıp açmaya çalıştığımda aynı sorunla karşılaşıyorum. Artık çok sinir bozucu olmaya başladı. Ek olarak bazen CMD kendini açıp kapıyor virüsten şüphelendim tarama yaptım herhangi bir sorun bulamadım çözümü var mı?
Sisteminiz ve Donanımız nedir?

Hangi programla tarama yaptınız? Ayrıca donanımınızı belirtirseniz daha iyi olur.

RAM:
4 GB.
İşlemci:
Intel Celeron 847 1.1 GHz
Ekran:
Intel (HD) Graphics
Samsung laptop.

Avast ile yaptım taramayı.

Avast'a güvenmeyin son zamanlarda çıktıysa bu hata kuvvetle muhtemel virüstür. Dosyalarınızı yedeğe alıp format atın BİOS'a virüs sızması diye bir şey yok zaten, ve sonucu bu konuda paylaşın.

Sistemde çok eski zaten ama virüs değilse neden böyle bir sorun olsun?

Hiçbir fikrim yok ekranın ortası çatladı hızlı kapatınca klavye çalışmadı ses çıkarıyordu. Batarya kilidini açmadan çıkardım yanlışlıkla kilitte bozuldu galiba düşüyor kendi kendine. açmaya uğraşmam bir daha bir işe yaradığını görmedim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı