Windows 10'da görev çubuğu gelmiyor

lilsi0n3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba HP Victus Gaming laptop modelini kullanıyorum cihazım Windows 10 Pro'yken cihazımda görev çubuğu ya donuyordu ya da hiç gelmiyordu daha sonra flash ile format atıp sıfırdan Windows 10 Pro kurdum ve 11 Pro'ya yükselttim ama sorun hala devam ediyor görev çubuğu gelsede ya donuyor ya da hiç gelmiyor ne yapmam lazım? Cihazımın garantisi devam ediyor. Servise mi gönderme durumum fazla yok okuduğum bölümden dolayı cihazım lazım oluyor. Yardımcı olacak birisi çıkarsa çok memnun olurum.

Arkadaşlar merhaba HP Victus Gaming laptop modelini kullanıyorum cihazım Windows 10 Pro'yken cihazımda görev çubuğu ya donuyordu ya da hiç gelmiyordu daha sonra flash ile format atıp sıfırdan Windows 10 Pro kurdum ve 11 Pro'ya yükselttim ama sorun hala devam ediyor görev çubuğu gelsede ya donuyor ya da hiç gelmiyor ne yapmam lazım? Cihazımın garantisi devam ediyor. Servise mi gönderme durumum fazla yok okuduğum bölümden dolayı cihazım lazım oluyor. Yardımcı olacak birisi çıkarsa çok memnun olurum.
Merhaba.

İlk hatayı USB ile format atarak yapmışsınız, oysa HP Recovery Manager ile Fabrika Ayarlarına yani ilk satın aldığınız hale geri döndürebilirdiniz.

Cihazın donanımsal sorunu olacağını sanmıyorum, büyük ihtimal ile sizin yazılımını tam olarak ayarlayamamanızdan kaynaklanıyor, tavsiyem eğer HP servisi yakınsa götürüp fabrika ayarlarına döndürmeyi isteyin, eğer olmaz ise sitesinden tam cihaz modeli ile veya HP'nin ürününüzü algılamasına izin verin seçeneği ile hangi yazılımların gerekli olduğunu bulun.

HP laptopunuzun modeli nedir? Yüklemeniz gereken sürücüleri yüklediniz mı?

HP kendi sitesinde sorunla ilgili çözüm var.

Geri
Yukarı