Windows 10'da güncelleme yapılmasına rağmen tekrar indiriyor

Rcptlhkrks

Femtopat
Daha fazla  
van.jpg

5 kere indirdim fakat hala sürüm 1905'te sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kullandığınız sürüm baya eski hocam o yüzden yüklenmiyor. Güncel ISO Dosyasını indirip format atmanız daha sağlıklı olacaktır.

Attığım linki açın bilgisayarınızdan F12 tuşuna basın

Mobil simgesine basın ve herhangi bir modeli seçin ardından sayfayı yenileyin ve model seçtiğiniz yerin sağından sayfayı büyütün sürümü seçin zaten 1 tane var ardından ülkeyi seçin ve indirmeyi başlatın Microsoftun sitesinden güncel ISO Dosyasını indirme yöntemi böyle (Windows 11'de böyle bir sorun yok)

1696677798794.png

1696677973553.png

Bilgisayar sürümünüz aramaya winver yazıp SS atabilir m

Kullandığınız sürüm baya eski hocam o yüzden yüklenmiyor. Güncel ISO Dosyasını indirip format atmanız daha sağlıklı olacaktır.

Mobil simgesine basın ve herhangi bir modeli seçin ardından sayfayı yenileyin ve model seçtiğiniz yerin sağından sayfayı büyütün sürümü seçin zaten 1 tane var ardından ülkeyi seçin ve indirmeyi başlatın Microsoftun sitesinden güncel ISO Dosyasını indirme yöntemi böyle (Windows 11'de böyle bir sorun yok)

Eki Görüntüle 1969572

Eki Görüntüle 1969585
teşekkür ederim hocam

Eki Görüntüle 1969572

Eki Görüntüle 1969585
hocam indirmeyi başlattım indikten sonra biligisiyara foramt attırmama gerek varmıdır

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam

Hocam indirmeyi başlattım indikten sonra biligisiyara foramt attırmama gerek var mıdır?

Hocam format atmanız için indiriyorsunuz zaten sürümünüz bayağı eski ondan dolayı indirmiyor format atarak 22H2 sürümünü kuracaksınız.

Geri
Yukarı