Windows 10'da klasör simgesi iki bilgisayarda da farklı

ismail_tos

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
HHD
Ekran kartı
AMD R7 M360
İşlemci
İntel 15 6.gen
Benim evdeki PC'm de klasör oluşturduğumda simge farklı oluyor.
İş yerindeki PC'de yeni klasör açınca simge farklı oluyor simge görünümü nasıl değiştiririm?

Benim evdeki PC'm de klasör oluşturduğumda simge farklı oluyor.
İş yerindeki PC'de yeni klasör açınca simge farklı oluyor simge görünümü nasıl değiştiririm?
1683135589133.png

Ayarlardan temalara girip masaüstü simge ayarlarına girin ve simge değiştir kısmından değiştirin. İşinize yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Eki Görüntüle 1765147

Ayarlardan temalara girip masaüstü simge ayarlarına girin ve simge değiştir kısmından değiştirin. İşinize yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Ben 2. görseldeki gibi istiyorum simgeler kısmından yapamadım nasıl yapabilirim dosya görünümünü böyle yapmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    230,7 KB · Görüntüleme: 19
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    230,7 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    56,8 KB · Görüntüleme: 18
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    56,8 KB · Görüntüleme: 10
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    230,7 KB · Görüntüleme: 19
Ben 2. görseldeki gibi istiyorum simgeler kısmından yapamadım nasıl yapabilirim dosya görünümünü böyle yapmak istiyorum.

Oluşturduğunuz dosyanın üstüne sağ tıklayıp özelliklerden özelleştire girin ve simge değiştire tıklayın fakat ben Windows 11 kullanıyorum ve istediğiniz tarzda bir görünüm bende yoktu siz gene de bir bakın.

Oluşturduğunuz dosyanın üstüne sağ tıklayıp özelliklerden özelleştire girin ve simge değiştire tıklayın fakat ben Windows 11 kullanıyorum ve istediğiniz tarzda bir görünüm bende yoktu siz gene de bir bakın.

Hayır orada benziyen dosyalar var ama üstünde işaretler var yani tam olarak o dosya görünümleri yok.

Hayır orada benziyen dosyalar var ama üstünde işaretler var yani tam olarak o dosya görünümleri yok.

Onu diyorum işte olmadı internette PNG'si varsa indirip öyle seçin.

Geri
Yukarı