Çözüldü Windows 10'da nasıl appx kurulumu yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Selam. Ben bir oyunun belirli sürümlerini kullanabiliyorum bilgisayarımda ama Microsoft Store'daki sürümünü kurunca açılmayabiliyor. Ben de eski sürümlerinden birisini internetten yükledim ve elime 2 farklı sürümü geçti sonu 100 olanı en başlarda oynayabiliyordum ama sonu 201 olanı 100 olanı kaldırarak kurmaya çalıştığımda bu paket zaten yüklü diyordu. Ben de geri 100'ü kurayım dedim onda ise bazen %44'te bazen %0'da takılı kalıyor ne yapabilirim acaba? Oyunu hiçbir şekilde kuramıyorum ama YouTube kanalımın asıl kuruluş sebebi o oyun olduğundan mecburen kurmam lazım. Nasıl yapabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet olabilir. Bir deneyin derim.

Ama onu denemeden önce başka bir çözümlere baksak iyi olmaz mı evde internet yok çünkü onun için belki haftaya anca Vodafone'e çark'tan veya Türk Telekom sil süpür'den çıkması lazım internetin.

Ben şimdi ognitorenks toolbox indirip 10 numaralı işlemi çalıştırdım epey uzun sürdü ama sonuç olarak sonu 100 olan kuruldu 201 hala kurulmuyor. 201'in kurulmama sebebini araştırdığımda ise meğer 201 X86 imiş ama benim bilgisayarım X64 olduğundan hata veriyormuş.
Bu oyun minecraft değil mi? Revo uninstaller ile bir bakın derim belki kalıntıları kalmıştır. Veya yüklediğiniz appx bozuk olabilir. Başka bir yerden yükleyin.

Bu oyun Minecraft değil mi? Revo Uninstaller ile bir bakın derim belki kalıntıları kalmıştır. Veya yüklediğiniz appx bozuk olabilir. Başka bir yerden yükleyin.

Evet oyun Minecraft. Appx bozuk değil sonu 100 olan sürümü 1 gün sorunsuz oynamıştım 201'e geçmeye çalışınca artık bilgisayar hiçbir appx dosyasını yüklemez oldu.

Ama acaba önce Store'dan denemeyi yükleyip açılırsa onu oynayıp açılmazsa onu kaldırıp geri 100'ü kurmaya çalışsam olur mu sizce? Çünkü belki oyunun istediği bazı başka paketler vardır ve Store'dan yükleyince onlarda gelir.

Evet oyun Minecraft. Appx bozuk değil sonu 100 olan sürümü 1 gün sorunsuz oynamıştım 201'e geçmeye çalışınca artık bilgisayar hiçbir appx dosyasını yüklemez oldu.

Ama acaba önce Store'dan denemeyi yükleyip açılırsa onu oynayıp açılmazsa onu kaldırıp geri 100'ü kurmaya çalışsam olur mu sizce? Çünkü belki oyunun istediği bazı başka paketler vardır ve Store'dan yükleyince onlarda gelir.

Ama onu denemeden önce başka bir çözümlere baksak iyi olmaz mı evde internet yok çünkü onun için belki haftaya anca Vodafone'e çark'tan veya Türk Telekom sil süpür'den çıkması lazım internetin.

Ben şimdi ognitorenks toolbox indirip 10 numaralı işlemi çalıştırdım epey uzun sürdü ama sonuç olarak sonu 100 olan kuruldu 201 hala kurulmuyor. 201'in kurulmama sebebini araştırdığımda ise meğer 201 X86 imiş ama benim bilgisayarım X64 olduğundan hata veriyormuş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı