Windows 10'da Netflix açılmıyor

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
Selam öncellikle Windows 10 güncelleştirmeleri yüklü ve güncel bir sistem kullanıyorum.

Windows 10 Home kullanıyorum ve mağazadan Netflix'i indiriyorum fakat açılmıyor. Netflix logusu gözüküyor ve anında kapanıyor. Bazen açılıyor fakat siyah ekranda bekletiyor.

Format atmadan nasıl çözebilirim?

Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklediğimde de devam ediyor.

Merhaba, neden websitesinden izlemiyorsunuz?
Monitörümde HDR ve HDR+ var onları açıp izleyecektim. Ek olarak netflix sitesinde HD logosu var (edge ile açıyorum) acaba netflix uygulamasında UHD olur mu diye merak ettim 2k monitörüm var. Amazon Prime de UHD izliyorum.

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    29,1 KB · Görüntüleme: 41
Monitörümde HDR ve HDR+ var onları açıp izleyecektim. Ek olarak netflix sitesinde HD logosu var (edge ile açıyorum) acaba netflix uygulamasında UHD olur mu diye merak ettim 2k monitörüm var. Amazon Prime de UHD izliyorum.

Anladım, bilgiler için teşekkürler. Microsoft Store çok sorunlu bir market. En güzel çalıştığı sürüm tabii ki de Pro sürümü.
Formatsız çözüm demişsiniz fakat eğer sorunu biraz araştırdıysanız pek fazla çözüm olmadığını göreceksiniz. Bana kalırsa güzel bi Pro sürümü kurup KMS 2023 ilede crack atıp netflix'te film keyfi yapın derim.

Anladım, bilgiler için teşekkürler. Microsoft Store çok sorunlu bir market. En güzel çalıştığı sürüm tabii ki de Pro sürümü.
Formatsız çözüm demişsiniz fakat eğer sorunu biraz araştırdıysanız pek fazla çözüm olmadığını göreceksiniz. Bana kalırsa güzel bir Pro sürümü kurup KMS 2023 ile de crack atıp Netflix'te film keyfi yapın derim.

Yıllardır Pro sürüm kullanmama rağmen çok nadir gördüm Microsoft Store'nin düzgün çalıştığını 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı