Windows 10'da oturum açma ekranında Görev Yöneticisi açma

YorgunSavascı06

Hectopat
Arkadaşlar merhaba şimdi sorun şu: Bizim okuldaki akıllı tahtada normalde kilit vardı. Biz geçen sene bunu sildik. Geçen yüklediler tekrar ama artık okuttukları çip çalısmıyor. Tahta kilit ekranında takılı kalıyor. Görev Yöneticisi'ni procces hacker gibi bir uygulama vardı, onu yapmıştık çipsiz acmak için. Ama oturum açamadığım için görev yöneticisine giremiyorum. Girebilirsem düzeltebilirim. Nasıl girebilirim görev yöneticisine? Başka fikriniz varsa alırım. Teşekkürler.

Klavye lazim bende bir taktik buldumda sol altdan yeni masaustu acma bolumune giriyorum yeni masaustu aciyorum Görev Yöneticisi olsa kapatacağım programida gorev cubugu yok iste klavye kisayolu lazim.

Klavye lazim bende bir taktik buldumda sol altdan yeni masaustu acma bolumune giriyorum yeni masaustu aciyorum Görev Yöneticisi olsa kapatacağım programida gorev cubugu yok iste klavye kisayolu lazim.

Klavyeyle bağlandım fakat oturumu açamadığım için kısayolların hiçbiri geçerli olmuyor.

Amaç kişisel ev bilgisayarı için olsaydı yardım ederdim ama durum farklı.
Okul yönetimi açamadı benden yardım istedi ben de bi sorayım dedim. Yani kişisel bi amacım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı