Windows 10'da RDR2 "Windows 7 alert" hatası

Shanz

Centipat
Daha fazla  
İşletim sistemim Windows 10 olmasına rağmen bu hatayı alıyorum. Sanırım dün gece başladı. Oyuna giriyorum ve çöküyor. Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

resim_2023-04-16_150659008.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak güzel kardeşim bağlantı numarası attın mı? Program adı vermişim sana. İndirme 1dk almaz, üstüne kodu yazman hiç zaman almaz. Bu vakitte ne yaptığın ortada. Tartışmaya girme bile bu konuda.

Ben tartışmıyorum şahsen, kod at diyebilirsiniz kodu atmamı beklediğinizi bilmiyordum ve gereksiz yükselmişsiniz çözmeniz çözmemeniz de şu saatten sonra önemli değil fakat dediğim gibi bana kod at veya şimdi, sonra yapalım gibi bir zaman belirtebilirdiniz. İyi akşamlar.

Ben tartışmıyorum şahsen, kod at diyebilirsiniz kodu atmamı beklediğinizi bilmiyordum ve gereksiz yükselmişsiniz çözmeniz çözmemeniz de şu saatten sonra önemli değil fakat dediğim gibi bana kod at veya şimdi, sonra yapalım gibi bir zaman belirtebilirdiniz. İyi akşamlar.

Kod at neden diyeyim? Bu programların hepsi kodla çalışıyor zaten. TW adını hemen söylediğine göre kodsuz girilmeyeceğini biliyorsun. Neyse tartışan yok seninle zaten burada, saygısızlık yaptığının farkında değilsin sadece.

Kod at neden diyeyim? Bu programların hepsi kodla çalışıyor zaten. TW adını hemen söylediğine göre kodsuz girilmeyeceğini biliyorsun. Neyse tartışan yok seninle zaten burada, saygısızlık yaptığının farkında değilsin sadece.

Hocam ben sizin kod beklediğinizi nereden bileyim? O an müsait olabilirsiniz olamazsınız nereden bileyim? Ben saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum sadece anlaşamadık, bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı