Windows 10'da sağ tık menüsü açılmıyor

medayns

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum ve son güncelleme sonrası bilgisayar aşırı yavaşladı. Öyle ki sağ tık yapınca basınca açılması gereken pencere açılmıyor.
Bunun bir çözümü var mı?

Alıntıdır: Windows 10'da yeni bilgisayarlarda sağ tıklamanın çalışmamasının yaygın bir nedeni, Tablet modunun açık olmasıdır. Ekranınızın sağ alt köşesindeki Eylem Merkezi Simgesine tıklayın. Tablet Modu etkinse, Tablet Modu Simgesi vurgulanmış olarak görünür.

Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum ve son güncelleme sonrası bilgisayar aşırı yavaşladı. Öyle ki sağ tık yapınca basınca açılması gereken pencere açılmıyor.
Bunun bir çözümü var mı?

Alıntıdır: Windows 10'da yeni bilgisayarlarda sağ tıklamanın çalışmamasının yaygın bir nedeni, Tablet modunun açık olmasıdır. Ekranınızın sağ alt köşesindeki Eylem Merkezi Simgesine tıklayın. Tablet Modu etkinse, Tablet Modu Simgesi vurgulanmış olarak görünür.

Tablet Modu kapalı bende.

Hiçbiri olmazsa güncelleştirmeyi geri çekin ve en son sorunsuz kullanan sürüme dönün.

Nasıl çekiliyor acaba?

Tablet Modu kapalı bende.

Nasıl çekiliyor acaba?
Başlat öğesine tıklayın ve "kurtarma" yazın. Kurtarma seçenekleri (Sistem Ayarları) öğesini seçin. Kurtarma'nın altında, Windows [X] sürümüne geri dön seçeneğini seçin. Burada [X], Windows'un önceki sürümüdür. Buyrun.

Başlat öğesine tıklayın ve "kurtarma" yazın. Kurtarma seçenekleri (Sistem Ayarları) öğesini seçin. Kurtarma'nın altında, Windows [X] sürümüne geri dön seçeneğini seçin. Burada [X], Windows'un önceki sürümüdür. Buyrun.

burdan sonra neyi seçmem gerek
Arkadaşlar hallettim ilgilenen herkese teşekkürler regedit ten yapılıyormuş.
Bunun bir çözümü var mı?
YouTube windows 10 sağ tık donma sorunu yazın ilk çıkana tıklayın Eren Sağ diye biri anlatıyor bende oldu iyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20210427_003404.jpg
    IMG_20210427_003404.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 35

Geri
Yukarı