Windows 10'da uygulamalar açılmıyor

Utkuharper

Hectopat
2 gündür bu sorunla karşı karşıyayım. Fotoğraflar, videolar, MP3'ler ek olarak Steam, Opera ve Discord açılıyor. Diğer uygulamalar notepad, hizmetler ve neredeyse tüm uygulamalar açılmıyor. 1 saniye logo çıkıyor kapanıyor. Yardım edecek kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
KMSpico ya da onun gibi windows'u orijinal yapan programlar ya da korsan oyun edindiniz mi?

Buradaki yönelgeleri izlemeyi deneyin.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow komutunu yazıp işlemin bitmesini bekleyin ve yeniden başlatın.

KMSpico ya da onun gibi windows'u orijinal yapan programlar ya da korsan oyun edindiniz mi?

Buradaki yönelgeleri izlemeyi deneyin.
evet KMSpico kullandım.
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow komutunu yazıp işlemin bitmesini bekleyin ve yeniden başlatın.
4 kere denedim işe yaramadı.

KMSpico ile etkinleştirme yaptığımda bende de o sorun vardı. Windows Search Windows Store Windows Update gibi hizmetler çalışmıyordu basıyorum basıyorum açılmıyordu hatta 6 7 kere üst üste format attım bilgisayara hepsinde de KMSpico'yu aktif ettim 😁 sonra anladım ki sorun KMSpico da imiş yani demem o ki 3.parti yazılımları kullanmak sisteme zarar vermekten başka bir şeye yaramaz. Şahsen ben kullanmıyorum ve bazı özelliklerden mahrum kaldım sadece. Bunlar bana lazım mı hayır o zaman gerek yok.

KMSpico ile etkinleştirme yaptığımda bende de o sorun vardı. Windows Search Windows Store Windows Update gibi hizmetler çalışmıyordu basıyorum basıyorum açılmıyordu hatta 6 7 kere üst üste format attım bilgisayara hepsinde de KMSpico'yu aktif ettim 😁 sonra anladım ki sorun KMSpico da imiş yani demem o ki 3.parti yazılımları kullanmak sisteme zarar vermekten başka bir şeye yaramaz. Şahsen ben kullanmıyorum ve bazı özelliklerden mahrum kaldım sadece. Bunlar bana lazım mı hayır o zaman gerek yok.
KMSpico kaldırsam düzelir mi

KMSpico kaldırsam düzelir mi?

Programı kaldırdığında etkinleştirme devam eder. Devre dışı bırakılıyorsa deneyin devre dışı bırakmak hakkında bilgim yok olmazsa temiz kurulum yapın kodunuz yoksa deneme sürümünü kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı