Windows 10'da yedekleme nasıl yapılabilir?

enesuzun38

Picopat
Daha fazla  
Selamlar. Son zamanlarda sistemim çok yavaşladı. Format atmam gerekiyor lakin elimde 1 adet flash bellek var. Bununla format atacağım ve bilgisayarımda özel resim ve videolarım var bunları flash bellek olmadan yedeklemem gerekiyor. Ardından format sonrasında geri kişisel bilgisayarıma aktaracağım. Yerel disk D ye yedekleyebilirim lakin bazen format esnasında disk bölümünde hata alıyorum. Bu yüzden tüm diskleri silmem gerekiyor. Bu yüzden verileri kaybetme ihtimalim var. Başka yöntem ile yedeklemem mümkün müdür?

En önce yedeklemeyi sadece HDD olarak yapma Google Drive OneDrive gibi servisler kullan. İkincisi format atarken diski silmeden biçimlendirerek at. Düzenlenmiş ISO kullanma.

En önce yedeklemeyi sadece HDD olarak yapma Google Drive OneDrive gibi servisler kullan. İkincisi format atarken diski silmeden biçimlendirerek at. Düzenlenmiş ISO kullanma.

Google Drive'ya da OneDrive mı yedekleme yapayım verileri bir sıkıntı olmaz değil mi bir de format atarken diski silmeden biçimlendirerek at derken tam anlayamadım biraz daha açar mısınız lütfen.

Google Drive'ya da OneDrive mı yedekleme yapayım verileri bir sıkıntı olmaz değil mi bir de format atarken diski silmeden biçimlendirerek at derken tam anlayamadım biraz daha açar mısınız lütfen.

Windows kurma ekranında sürücü seçerken sürücüyü silmeden biçimlendirerek kurmayı dene. Evet Google Drive özellikle 5 yıldan fazladır kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı