Windows 10'dan 11'e geçerken yeni key almak gerekiyor mu?

uNyt

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben orijinal Windows 10 Pro Retail key kullanıyorum. Fakat aklımda 11'e geçme gibi bir düşünce var. Fakat bir soru aklıma takıldı. Ben Retail key kullanıyorum. Yani anakarata gömülü değil. Windows 10'dan 11'e geçerken bir daha keymi almam gerek yoksa bedavaya geçebilir miyim?

Hayır, yeni bir key almanıza gerek yok. Windows 10 lisansları, Windows 11 için gene geçerlidir. Tam tersi için de geçerlidir. Microsoft hesabınıza bağlayın lisansı veya elle girin.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, ben orijinal Windows 10 Pro Retail key kullanıyorum. Fakat aklımda 11'e geçme gibi bir düşünce var. Fakat bir soru aklıma takıldı. Ben Retail key kullanıyorum. Yani anakarata gömülü değil. Windows 10'dan 11'e geçerken bir daha keymi almam gerek yoksa bedavaya geçebilir miyim?

Yani keyini kaybetme çalışır önce aktif etmez dediğin gibi gömülü değil ama o kodla aktifleşir.

Yükseltme yapacaksanız zaten her türlü etkinleşir.
Yükseltme yapmazsanız ve sıfır kurulum yapmışsanız da MS hesabınızı açtığınızda etkinleşir. (Tabi format öncesi MS hesabınızı açıp kaydolmasını sağlamanız gerekiyor.)

Geri
Yukarı