Windows 10'dan 11'e geçince deneme sürümü devam eder mi?

SandraHoligan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Aklıma takılan bir soru vardı ve size sormak istedim.

Deneme sürümü olan Windows 10'dan Windows 11'e geçiş yapınca Windows hala deneme sürümü olarak mı kalıyor?

Eğer deneme sürümünü Windows 11'e geçirince bedava şekilde lisans verseydi zaten herkes Windows 11'e geçmişti bu şekilde beleşe. Tam bilmiyorum, etkinleşmemiş Windows'ta yükseltme yoluyla geçilmiyordu diye hatırlıyorum zaten. Temiz kurulumla geçiliyordu sanırım sadece. Ama tam bilmiyorum, doğru olmayabilir bu.

Eğer deneme sürümünü Windows 11'e geçirince bedava şekilde lisans verseydi zaten herkes Windows 11'e geçmişti bu şekilde beleşe. Tam bilmiyorum, etkinleşmemiş Windows'ta yükseltme yoluyla geçilmiyordu diye hatırlıyorum zaten. Temiz kurulumla geçiliyordu sanırım sadece. Ama tam bilmiyorum, doğru olmayabilir bu.
Microsoft'un yayınladığı Windows 10 keyleri ile o sayfa geçiliyor. Microsoft zaten 2015'te bilerek Retail olarak yayınladı.

Windows 10 kullanıyordum ve etkinleştirmemiştim ama yükseltme ile geçebilmiştim sonra geri win10'a geçip temiz kurulum ile geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı