Windows 10'dan 11'e geçince sorun olur mu?

kukio

Centipat
Merbaa, ben PC'i Windows 11'e yükseltmemiştim ama şu an son sürüme ihtiyacım var. Sistem Windows 11'e uyumlu değilmiş ve ben bunu yüklemeyi başlattığımda fark ettim şu anlık yüklemeyi duraklattım ama ne yapsam bilemiyorum, içindeki dosyalara da bir şey olur diye bir korku geldi. Pek anlamam bu şeylerden, ne yapmalıyım?

Merbaa, ben PC'i Windows 11'e yükseltmemiştim ama şu an son sürüme ihtiyacım var. Sistem Windows 11'e uyumlu değilmiş ve ben bunu yüklemeyi başlattığımda fark ettim şu anlık yüklemeyi duraklattım ama ne yapsam bilemiyorum, içindeki dosyalara da bir şey olur diye bir korku geldi. Pek anlamam bu şeylerden, ne yapmalıyım?
Sistem uyumlu değil derken driverlar falan mı?

Sistem uyumlu olmadan yükseltme olmaz diye düşünüyorum. Bir yanlışınız olabilir mi acaba?

Sistem uyumlu olmadan yükseltme olmaz diye düşünüyorum. Bir yanlışınız olabilir mi acaba?
Bu yerin altında bu güncelleme pc ile uyumlu değil tarzi bir uyarı vardı tam neyle alakalı pek bilgim yoktu.sonra zaten durdurdum

Dosya Ekleri

• 16623970473045854236055409513997.jpg
    16623970473045854236055409513997.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 20
Sanki Windows 11 yükseltmesi değil de normal Windows 10 güncellemesi yapmaya çalışıyor gibi geldi bana. Siz güncellemeyi tekrar başlatın ve bitmesini bekleyin. Dosya kaybı olmaz. Eğer sizin dediğin gibi Windows 11'e yükseltirse ki ben bu seçeneğin olacağını sanmıyorum geri Windows 10'a dönme seçeneği ile geri yükleme yaparsınız. Ama Windows 11 yükseltmesi değil de normal Windows 10 güncellemesi ise son sürüme güncellemiş olursunuz ve sorun kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı