Windows 10'dan 11e geçmek

Umut AYAR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kurgu işiyle uğraşıyorum oyun oynamıyorum fazla ve Windows 11'e geçmek istiyorum önerir misiniz? Ve bana hala Windows Update'e Windows 11'e geç tuşu gelmedi nasıl geçebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sistem

resim_2023-05-30_211301487.png

i5 9400F
RTX 2060
16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka tam emin değilim ama sanırım Microsoft un sitesinde Windows 11 vardı onu indirmeyi deneyebilirsin ama bilgiler sıfırlanabilir dediğim gibi tam emin değilim

Ben aynı işlemci ile kullanmıştım ilk çıktığı zamanlar, hayvan gibi RAM sömürüyordu boşta 5 5.5GB RAM tüketimini görünce bayağı sinirlenmiştim, ben yükseltme ile geçmiştim ama ileride bir gün format atınca RAM kullanımı biraz daha normalleşmişti ama 10'a göre fazlaydı yine.

Temiz kurulum ile geçemez misiniz?
Bilgisayarda çok önemli dosya var yedeklemesi baya uğraştırır ya

Ben aynı işlemci ile kullanmıştım ilk çıktığı zamanlar, hayvan gibi RAM sömürüyordu boşta 5 5.5GB RAM tüketimini görünce bayağı sinirlenmiştim, ben yükseltme ile geçmiştim ama ileride bir gün format atınca RAM kullanımı biraz daha normalleşmişti ama 10'a göre fazlaydı yine.
ilk çıktığı zaman bende geçmiştim berbattı bilgisayarın açılması 5 dakika sürüyodu nerdeyse şuan düzeldi diye duydum

Son düzenleme:
Veri varsa Win10'da kal. Olmasaydı arkadaşların dediği gibi temiz kurulumla geçerdin. Bir de niye geçmek istiyorsun bu aksiyon niye? Diye sormayacağım ama Win10 şuan daha stabil çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı