Windows 10'dan 11'e yükseltme işleminde lisans geçerli olur mu?

Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
Nvidia GTX 1650
İşlemci
Windows 10 Pro
Herkese merhabalar. Notebook'um Monster Abra A5 v16.7. 1 ay önce satın aldım. Windows 10 Pro OEM lisans anahtarı almak suretiyle ürün anahtarını anakarta yazdırdım. Orijinal Windows 10 Pro. Şimdi ben Windows 11'e, işletim sistemini yükseltirsem, format atmadan, benden Windows 11 için olan yeni bir ürün anahtarı istenir mi yoksa ben tamamen orijinal bir Windows 11 işletim sistemine sahip mi olurum? Yardımlarınızı bekliyorum. Bugün geçmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı lisans anahtarı veya aldığınız e-posta ile Windows 11 lisanslı bir şekilde kullanabilirsiniz.
Windows 8 almıştım zamanında 10 da kullandım 11 de kullanıyorum şu an lisanslı şekilde.

Yükseltmeden önce TPM 2.0 destekliyor mu onlara bak.
Yoksa Windows kurulum dosyanı düzenlemen lazım. Yani Microsoft'un yapmadığı bir şey.
dosyaların içeriğini silerek yapıyorsun. Önermem.

Yükseltme değil. Komple biçimlendirdim. TPM yoksa ana kart üreticinizden güncel BIOS Windows 11 için olan versiyonu almanız gerekli.

Yükseltme değil. Komple biçimlendirdim. TPM yoksa ana kart üreticinizden güncel BIOS Windows 11 için olan versiyonu almanız gerekli.
Bende windows update sekmesi altında windows 11 için her şey uygun güncelleyin diye her zaman bildirimler oluyor. Artık o bildirimleri görmek istemiyorum. O yüzden geçmek istiyorum.

Geri
Yukarı