Windows 10'dan 7'ye Dönme

Ocaklı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10'a geçtim ama bilgisayarım çok yavaşladı. Windows 7'de zaten yavaştı 10'a geçince daha beter oldu. Şimdi ben windows 7'ye geçmek istiyorum, geçince parola istiyor ama hatırlamıyorum. Yardım eder misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yazıyı inceleyin. Yardımcı olacaktır. Windows 10 10586 yapısı gayet stabil.

Benzer durumu Casper bilgisayarda yaşadım. Sürücüler yanlış kurulu olduğu için windows hata raporu gönderiyor işlemci sürekli çalışıyordu. Ekran kartı sürücüsü, intel management engine, chipset gibi sürücüleri yükleyince sorun geçti. Ayrıca sistem dosyaları bozulduysa da bilgisayar sürekli hata raporu gönderebiliyor. Bu komutla sistem dosyalarında sıkıntı olmadığını kontrol edin.

Kod:
sfc /scannow

Ayrıca bilgisayarın başlangıcına yerleşmiş programlar ve ya servisler de bilgisayarı kasıyor olabilir. Temiz önyükleme yapıp farkı gözlemleyin. Aşağıdaki bağlantı Windows 8 için yazılmış ama Windows 10 için de geçerli.

https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/929135

Bu işlemleri yapmadan önce Kasım ayı güncellemesini yapmadıysanız yapmanızı tavsiye ederim. Windows 10 1511 sürüm 10586 yapısını güncelleme ile almadıysanız Windows 10 Medya Oluşturma Aracı ile kurulum yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı