Windows 10'dan 7'ye Geçmek

Format kesinlikle çözüm değil 2 kez denedim, RAM’ler sıkıntısız test ettim, HDD de yeni zaten. Ekran kartı ile işlemcide sıkıntı olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. Ama Windows 7’ye de geçemiyorum çünkü çok eski.
10'un eski sürümlerinde yapıyormu? Bazı yazılımlarda uygulamaları bozabiliyor.

Sistem özelliklerini yazabilirmisin?
Ruşen 5 1400 1050ti kisaca
Saçma sapan hatalardan kurtulmak içindir.
Kesinlikle
Windows 7 yıl indirdim aktivasyon kodunu var fakat dostum boot ettikten sonra hicbisey olmamış gibi tekrar boot menüsünü açıyor bi türlü halledemedim yani nasıl olcak bilmiyorum Windows 10 da çok problem var yani 250 FPS alıyorum ve göre da ve bazen kasıyor oyun sonra başka bi güncelleme geliyor muazzam 300 FPS alıyorum daha sonra 100 FPS sabit kalıyor ne biliyor sıkıntısı bitmiyor yani bu şekilde geçmem lazim

Son düzenleme:
Ruşen 5 1400 1050ti kisaca

Kesinlikle
Windows 7 yıl indirdim aktivasyon kodunu var fakat dostum boot ettikten sonra hicbisey olmamış gibi tekrar boot menüsünü açıyor bi türlü halledemedim yani nasıl olcak bilmiyorum Windows 10 da çok problem var yani 250 FPS alıyorum ve göre da ve bazen kasıyor oyun sonra başka bi güncelleme geliyor muazzam 300 FPS alıyorum daha sonra 100 FPS sabit kalıyor ne biliyor sıkıntısı bitmiyor yani bu şekilde geçmem lazim
Hocam bu sistem 7'ye geçmez. Windows güncellemelerini tam yap ekran kartı sürücünü güncelle, oyunlardanda kaynaklı oluyor. CS:GO PUBG'de bende yaşadım bir yüksek oluyor güncelleme geliyor düşüyor ama Battlefield, GTA 5, NFS Payback gibi oyunlar hep aynı değer. (CS:GO PUBG gibi oyunlar bence planlı eskitme yapıyor.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı