Windows 10'dan 8.1'e geçiş

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RAM ve işlemci kullanımı, sıcaklık değerleri vs. Windows 8.1 ve Windows 10 destekleri eşit şartlar altında olsaydı 8.1 kullanırdım.

Hocam konuyu hortlatacağım ama yardımınıza ihtiyacım var. 2.5 sene önce bilgisayar aldım. Windows 10 lu bir şekilde geldi. Ama şu 2.5 senedir performans namına hiç birşey görmedim. Nalet ettim. Bilgisayar iş bilgisayarı. Burada ki arkadaşlar yok windows 10 falan daha iyi demiş. Hikaye hepsi. Donanım yetersiz kalınca windows 10 çok hantal kalıyor. Yalnız windows 10 gömülü bende. Windows 8 e geçsem windows 10un anahtarı anakartdan silinmez değil mi hocam ?

Hocam konuyu hortlatacağım ama yardımınıza ihtiyacım var. 2.5 sene önce bilgisayar aldım. Windows 10'lu bir şekilde geldi. Ama şu 2.5 senedir performans namına hiçbir şey görmedim. Nalet ettim. Bilgisayar iş bilgisayarı. Burada ki arkadaşlar yok Windows 10 falan daha iyi demiş. Hikaye hepsi. Donanım yetersiz kalınca Windows 10 çok hantal kalıyor. Yalnız Windows 10 gömülü bende. Windows 8'e geçsem Windows 10'un anahtarı anakarttan silinmez değil mi hocam?

OEM lisans var ise anakarta entegrelidir. Windows 8.1'e geçebilirsin.

Geri
Yukarı