Windows 10'dan 8.1'e geçmek

İbrahimTatlı

Hectopat
Yer
Yatak Üstü, Laptop Ekranı Önü
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum ve hiç memnun değilim çünkü bozdular 1903'den sonra Windows 10 gerçekten çok kötü bir işletim sistemi olmaya başladı. ben Windows 8.1'e geçmeye düşünüyorum ama Dual Boot kullanıyorum Kubuntuma bir şey olur mu? 8.1'e geçtim diyelim yazılım sorunu yaşar mıyım? Lisans sorunu yaşar mıyım?

Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum ve hiç memnun değilim çünkü bozdular 1903'den sonra Windows 10 gerçekten çok kötü bir işletim sistemi olmaya başladı. ben Windows 8.1'e geçmeye düşünüyorum ama Dual Boot kullanıyorum Kubuntuma bir şey olur mu? 8.1'e geçtim diyelim yazılım sorunu yaşar mıyım? Lisans sorunu yaşar mıyım?
8.1'e geçeceğiniz zaman disk seçimi bölümünden kubuntu'nun kurulu olduğu kısma dokunmazsanız bir şey olmaz. Genellikle kullanıcılardan 1903'den sonra olumlu geri dönüşler aldı Microsoft. Neden böyle düşündüğünüzü söylerseniz belki yardımcı olabiliriz. 8.1 ve 10 güncel işletim sistemleri sürücü bakımından ve uygulama konusunda problem yaşamazsınız.

8.1'e geçeceğiniz zaman disk seçimi bölümünden Kubuntu'nun kurulu olduğu kısma dokunmazsanız bir şey olmaz. Genellikle kullanıcılardan 1903'den sonra olumlu geri dönüşler aldı Microsoft. Neden böyle düşündüğünüzü söylerseniz belki yardımcı olabiliriz. 8.1 ve 10 güncel işletim sistemleri sürücü bakımından ve uygulama konusunda problem yaşamazsınız.

Kankam benim bilgisayarım da 1TB HDD var 1703 sürümünde ben sorun yaşatmadan oyun oynayabiliyordum 1803 sürümünde de aynıydı 1903 ve sonrasında benim PC'ye bir şeyler olmaya başladı. Bu yüzden Windows 8.1'e geçsem lisans sorunu yazılımsal sorun yaşar mıyım diye merak etmiştim.
Sisteminiz kaldırıyorsa Windows 10'u Windows 8.1 önermem.

8.1 10'dan daha hızlı değil mi?

Kankam benim bilgisayarım da 1TB HDD var 1703 sürümünde ben sorun yaşatmadan oyun oynayabiliyordum 1803 sürümünde de aynıydı 1903 ve sonrasında benim PC'ye bir şeyler olmaya başladı. Bu yüzden Windows 8.1'e geçsem lisans sorunu yazılımsal sorun yaşar mıyım diye merak etmiştim.

8.1 10'dan daha hızlı değil mi?
Windows 10'da kullanılan lisans anahtarı 8.1'de kullanılamaz. Sürücü tarafında problem yaşamazsınız. Ayrıca 8.1 ile 10 arasında devasa bir performans farkı yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı