Windows 10'dan 8.1'e nasıl dönebilirim?

Kurulum sırasında yükselt seçeneğini seçerseniz dosyalarınız 8.1'e taşınır ama önemli dosyalarınız yoksa temiz kurulum en iyisidir.
Yükselt seçeneğini bir keresinde bir arkadaşımla denemişdim. Bir yazı yazıyordu tam hatırlamıyorum ilerle yerine geri seçeneği vardı. Şimdi tekrardan ayarladan bir format deniyorum önceki seferctrl+alt+del tuşuna basmışıdım yeniden başlata basılı tutarak bir yere gidip formatlamışdım. Ayarladan da format atsam gene windows 10 mu kurar?

Kurulum sırasında yükselt seçemez kurulumda diski sıfırlamazsan windows.old klosörüne alır dosyaları
Olabilir denemedim.
Yükselt seçeneğini bir keresinde bir arkadaşımla denemişdim. Bir yazı yazıyordu tam hatırlamıyorum ilerle yerine geri seçeneği vardı. Şimdi tekrardan ayarladan bir format deniyorum önceki seferctrl+alt+del tuşuna basmışıdım yeniden başlata basılı tutarak bir yere gidip formatlamışdım. Ayarladan da format atsam gene windows 10 mu kurar?
Dostum ayarlardan format atman kullandığın Windows'u sıfırlar sadece ve sağlıklı bir yöntem değildir. 8.1'e dönmek için üste yazdığım adımları uygulaman lazım, konuyu takipten çıkıyorum.

Olabilir denemedim.

Dostum ayarlardan format atman kullandığın Windows'u sıfırlar sadece ve sağlıklı bir yöntem değildir. 8.1'e dönmek için üste yazdığım adımları uygulaman lazım, konuyu takipten çıkıyorum.

Benim Windows C'de kurulu. Ben dosyalarımı D'ye atıcam ve Rufus ile ISO'yu yazıp BIOS'a girip USB'yi başa alacağım. Sonra format atsam sadece C'yi formatlasam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı