Windows 10'dan başka hangi Windows sürümü kurulur?

Aslında bu zamana kadar hiç WattMan hatası almamıştım geçen kurduğumda aldım yoksa önceden de 8.1 kullanıyordum şimdi tekrar kurup deneyim mi sizce?

Win7 kurunca PC açılmıyor sebebini bende bilmiyorum.
Windows 7 artık desteği kesildiği için pek önermiyoruz. Windows 10 1607 sürümü ve öncesini deneyebilirsiniz fakat RAM sorununuzun tek çözümü RAM takviyesinden geçiyor.

Merhabalar, şu an Windows 10 kullanıyorum fakat memnun değilim. PC özelliklerinde bir dolayı çok hantal çalışıyor. Discord Google açıyorum RAM kullanımı %86'ya çıkıyor sürekli %100 HDD oluyor sıkntı çıkıyor. Win8.1'e geçtim geçenlerde bu seferde AMD WattMan hatası aldım o yüzden geri Windows 10'a geçtim ne kurmalıyım?

i5-2400 (İşlemci)
Sapphire RX460 4 GB (Ekran Kartı)
4 GB DDR3 (RAM)
500GB (HDD)

SSD Takıcak paranız yoksa bu yazılımları yükleyerek sorunu çözebiliriz.

Hard diskinizi birleştirerek performansınızı arttırın.
Hard diskiniz uzun süreli kullanımda içerisinde boşluklar ve parçalanmalar oluşur.
ve bu sistemi yavaşlatır.

Bu yüzden disk defrag yazılımları var.

KCS Ram Cleaner

Ramınızı düzenli temizleyerek % kullanımını düşürebilirsiniz.

İçerisinde otomatik temizleme seçeneği mevcut.

Ve KCS Iron Cleaner ile'de Sisteminiz'de gereksiz dosyaları gereksiz klasörleri tarayıcı önbelleğini temizleyerek hard diskinizi ve sisteminizi hızlandırabiliriz.

Bu yazılım ile'de gereksiz sistem servislerini devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu arada microsoft defender kullanıyorsanız KCS Toolbox'daki defender yöneticisi ile devre dışı bırakarak performansı artırabilirsiniz.

Not (Bağlantı ekle butonu açılmıyor)

Son düzenleme:
Windows Search kapatarak harddisk kullanımını azaltabilirsiniz. Ama geçici bir yöntem. Artık SSD günümzde şart.

İstersen modlanmış superlite windows 10 sürümleri var onları kurabilirsin baya performanslı ve gereksiz hizmetler'den arıntırıldığı için ram ve cpu kullanımı çok az.

Yeni konular

Geri
Yukarı