Çözüldü Windows 10'dan Windows 11'e geçersem Windows 11 işletim sistemi orijinal olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rex3121

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Windows 10'un desteği sona erecek ben Windows 7'den Windows 10'a geçtiğimde orijinal Windows 10 kuruldu deneme sürümü falan değildi şimdi 11'e geçersem gene orijinal mı yoksa Windows 11 satın almam mı gerekecek?

Çözüm
Bildiğiniz üzere Windows 10'un desteği sona erecek ben Windows 7'den Windows 10'a geçtiğimde orijinal Windows 10 kuruldu deneme sürümü falan değildi şimdi 11'e geçersem gene orijinal mı yoksa Windows 11 satın almam mı gerekecek?

Orijinal Windows 11 olur yükseltme ile geçtiğin de.

Orijinal Windows 11 olur yükseltme ile geçtiğin de.

Çözüm
İlk önce önerim Windows 10'da kalmanız. İkincisi ise yükseltme ile geçersen lisansın orjinal şekilde kalır, lisans taşıma gibi bir şey. Adı üstüne, ücretsiz yükseltme.

Ama bu sadece 10 için geçerli.

Geri
Yukarı