Çözüldü Windows 10'dan Windows 11'e geçince kurulu programlar silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Ben şu anda Windows 10 Home son sürüm kullanıyorum (galiba) ve forumda okuduğum mesajlara göre Windows 11, Windows 10'den daha iyiymiş, ben de yüklemeye karar verdim.

Bilgisayarımdaki kurulu olan oyunlar, programlar silinir mi? Veya bilgisayarıma bir zarar gelir mi?

Not: Windows 10'u crackli kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
11 daha iyi değil. Aksine şu an 10 daha iyi. Geçmeni gerektirecek bir durum yok. Tam sürüm çıktığında geçersin.

Sorunun cevabına gelecek olursak sürücüler bile silinmeden geçiş yapabilirsin. Sosyal'deki ISO dosyasını indirip, ISO dosyasının içindeki "setup" uygulamasını açarsan kendiliğinden otomatik olarak yükseltme yapacaktır cihaz.
11 daha iyi değil. Aksine şu an 10 daha iyi. Geçmeni gerektirecek bir durum yok. Tam sürüm çıktığında geçersin.

Sorunun cevabına gelecek olursak sürücüler bile silinmeden geçiş yapabilirsin. Sosyal'deki ISO dosyasını indirip, ISO dosyasının içindeki "setup" uygulamasını açarsan kendiliğinden otomatik olarak yükseltme yapacaktır cihaz.

Çözüm
Hayır silinmez çünkü windows 11 aslında Windows 10 tabanlı bir sistem. Yani mesela Windows 11 çıktıya o an Windows 10'da çalışan tüm program&driverlar 11'de de çalışıyordu. Sadece adı değişiyor ve özellikler ekleniyor.

Biraz daha basit anlatabilir misin? Çok fazla bilgim yok konu hakkında.

İndireceğin ISO dosyasına çift tıklayınca Windows 10 bu dosyaları görüntüleyecek, içeriği bu şekilde olacak. En alttaki setup uygulamasını açtıktan sonra seni yönlendirecek zaten uygulama. Sonrası Next Next Next.

1627118800028.png

İndireceğin ISO dosyasına çift tıklayınca Windows 10 bu dosyaları görüntüleyecek, içeriği bu şekilde olacak. En alttaki setup uygulamasını açtıktan sonra seni yönlendirecek zaten uygulama. Sonrası Next Next Next.

Eki Görüntüle 1116655

Bu dosyalar Windows 10'un kurulu oldu depolama birimindeki dosyalar mı?
Bir de istesem tekrar Windows 10a dönüş yapabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı