Windows 10'dan Windows 11'e geçtikten sonra güncelleme alınabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

663803

Kilopat
Şu anda Windows Insider Programı'na katıldığımda Windows 11 güncellemesini alamıyorum. Ben de şu an Sosyal'de olan ISO'lardan birini indirip yükseltsem, sonra Windows 11'de Insider Programı'na katılsam orada bana her 2 haftada bir Windows 11 güncellemeleri gelecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda Windows Insider Programı'na katıldığımda Windows 11 güncellemesini alamıyorum. Ben de şu an Sosyal'de olan ISO'lardan birini indirip yükseltsem, sonra Windows 11'de Insider Programı'na katılsam orada bana her 2 haftada bir Windows 11 güncellemeleri gelecek mi?
Geliştirici kanalında mısınız?

Sanırım sisteminiz yetmiyor. Eğer öyleyse bi şekilde Windows 11 yükleseniz bile yine Insider programına katılmanız gerekirse katılamayabilirsiniz.
Sadece TPM 2.0'ım desteklemiyor. Diğer her şeyim destekliyor. Windows 11'e geçtikten sonra güncelleme alamaz mıyım Windows 11 için?
Sistemin desteklemiyor. İşlemcin ne UEFI mi xecure Boot açık mı TPM kaç sürüm.
İşlemcim i5-3230M.
UEFI mi xecure Boot açık mı TPM kaç sürüm.
UEFI ve Secure Boot açık.

Sadece TPM 2.0'ım desteklemiyor. Diğer her şeyim destekliyor. Windows 11'e geçtikten sonra güncelleme alamaz mıyım Windows 11 için?

İşlemcim i5-3230M.
Maalesef tam bilemiyorum. Ancak bildiğim kadarıyla Windows 11'de bile güncelleme alırken Insider'a katılmanız gerekiyor ancak sizin Insider'a katılmanıza izin verir mi bilemiyorum. Yedek alma gibi bi sorununuz yoksa deneyebilirsiniz.

İşlemcim i5-3230M.

UEFI ve Secure Boot açık.

Allah Allah hmmm bilemedim hocam Insider Preview için işlemci ve TPM gerekli değil Recep bey dedi. Bir arkadaş vardi Insider Preview ISO'sunu düzenlemiş ona bak hocam link bulursam atayım bizim Technopat'tan biri.

Maalesef tam bilemiyorum. Ancak bildiğim kadarıyla Windows 11'de bile güncelleme alırken Insider'a katılmanız gerekiyor ancak sizin Insider'a katılmanıza izin verir mi bilemiyorum. Yedek alma gibi bi sorununuz yoksa deneyebilirsiniz.
Tamamdır çok teşekkür ederim. Yükseltebilirsem gelişmeleri buraya yazarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı