Windows 10'dan Windows 7'ye dönsem FPS artar mı?

swa

Decapat
Windows 10'dan Windows 7'ye dönsem sistemim rahatlar mı, FPS artar mı? Kullandığım sistem güncel değil. SSD de yok şu an. Win 10 superlite kullanıyorum fakat Alt Tab yapınca ya da oyunları kapatırken donup kalıyor. Windows 8.1 de denedim fakat Windows 10'da 115 FPS alırken Windows 10'da 90 civarında geziyor.

Sistem özelliklerim:
GPU: GTX 560 1GB.
CPU: i3 2120™
RAM: 2x4 DDR3 1333MHz.
Depolama: 1,5 TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok az fark oluşturabilir (1 veya 4 FPS) kadar bence bu kadar az fark için desteği kesilmiş ve güncel olmayan bir işletim sistemine dönmek sağlıklı olmayacaktır.

evet biraz rahatlayabilirsin oda muhtemelen seni tatmin etmez.. Lakin çok hızlı bir şekilde sistemini güncellemen gerekiyor. O sistemle alabileceğin FPS belli hocam.

Windows 10'dan Windows 7'ye dönsem sistemim rahatlar mı, FPS artar mı? Kullandığım sistem güncel değil. SSD de yok şu an. Win 10 superlite kullanıyorum fakat Alt Tab yapınca ya da oyunları kapatırken donup kalıyor. Windows 8.1 de denedim fakat Windows 10'da 115 FPS alırken Windows 10'da 90 civarında geziyor.

Sistem özelliklerim:
GPU: GTX 560 1GB.
CPU: i3 2120™
RAM: 2x4 DDR3 1333MHz.
Depolama: 1,5 TB HDD.

DirectX sürümleri farkından dolayı daha rahat bir oyun oynamanız muhtemel olacak.

Çok az fark oluşturabilir (1 veya 4 FPS) kadar bence bu kadar az fark için desteği kesilmiş ve güncel olmayan bir işletim sistemine dönmek sağlıklı olmayacaktır.

SSD olmadığı için çok sıkıntı yaşıyorum Windows 10 da çok ağır çalışıyor.
Sorun biraz da modlanmış Windows 10 kullanmanızdan kaynaklanıyor en azından Windows 10 kullanılacaksa 1511 sürümüne geçilebilir. Sana tavsiyem sisteminde Windows 8.1 kullanman olacaktır.

Windows 8.1 Single Language kullandım fakat FPS 10-15 daha düşük.

Windows 8.1 Single Language kullandım fakat FPS 10-15 daha düşük.
Buradan W10 1511 sürümünü kurup gerekli hizmetleri kapatırsanız istediğiniz değerleri yakalayacağınızı düşünüyorum.

Buradan Windows 10 1511 sürümünü kurup gerekli hizmetleri kapatırsanız istediğiniz değerleri yakalayacağınızı düşünüyorum.

V3 V2 gibi seçenekler var hangisini seçmeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı