Windows 10'dan Windows 7'ye nasıl geri dönülür?

TheWalkingPlane

Yoctopat
Daha fazla  
Eskiden Windows 7 kullanıyordum (4 gün önceye kadar). Windows 10 Pro kullanmaya başlamıştım ancak memnun kalamadım. Windows 7'ye dönmek için bir seçenek varmış ama bende o seçenek yok. Nasıl Windows 7'ye geri dönebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden Windows 7 kullanıyordum (4 gün önceye kadar). Windows 10 Pro kullanmaya başlamıştım ancak memnun kalamadım. Windows 7'ye dönmek için bir seçenek varmış ama bende o seçenek yok. Nasıl Windows 7'ye geri dönebilirim?

Windows 7'den Windows 10 geçmediyseniz kurtarma ile geri dönemessiniz, ve artık Windows 7'nin desteği bittiği için güncel programlar açamazsınız. aynı şekilde eski programları da. Windows güncelleştirme paketlerini yüklemeniz lazım her bir uygulama açıldığında. ve bu da sizi çok uğraştırır çok fazla DLL hatası alırsınız ben tecrübeyle bunları söylüyorum. :) en iyisi Windows 8.1 sürümüne geç Bende'de Windows 10 çok kasıyordu 8.1 geçtim 1 sene daha kullanabilirim henüz desteği bitmedi [tecnnopat] tarafından paylaşılan ISO: https://software.download.prss.micr...040474ccbada9fa7a29e66e6f9ab768c88078197c44eb ÜR*N ANA*TARI XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB

Yeni konular

Geri
Yukarı