Windows 10'dan Windows 8.1 geçmek

JBKARTAL

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Merhaba. Ben Windows 10 2yıldır kullanıyorum ama Windows 10 bende yavaşladı. Eskiden 2 GB RAM'le çalışıyordu ama artık çalışmıyor. Bende Windows 8.1 setup bunda ürün anahtarı istiyor ama benim ürün anahtarim OEM ürün anahtari ve kasamin yaninda yazıyor eski bir kasa 2008 en iyi kasalarindan birisi onu girdimde kabul etmedi ama Windows 7'den Windows 10 gectimde ürün anahtarı kendilinden etkinleştirilmişti. Şimdi neden etkinlestimedi anlamadım bende. Microsoft yasal ürün anahtarına baktim vardi ama kafama takılan şu benim ürün ana hatarim değişecek mi çok değişik düşünce ama insanlık hali kafamiza böyle şeyler takılıyor Windows 8.1 begenmesem Windows 10 geçemem diye bir korku var bir doğru cevap kafamdaki soruları yok edebilir. Yani anliycagniz 2 soru var 1. ürün anahtarim degişirmi 2.Windows 8.1 begenmesem ürün anahtarim değişirse benden Windows 10 geçerken için bende Windows 10 ürün anahtarı ister mi?

Merhaba. Ben Windows 10 2yıldır kullanıyorum ama Windows 10 bende yavaşladı. Eskiden 2 GB RAM'le çalışıyordu ama artık çalışmıyor. Bende Windows 8.1 setup bunda ürün anahtarı istiyor ama benim ürün anahtarim OEM ürün anahtari ve kasamin yaninda yazıyor eski bir kasa 2008 en iyi kasalarindan birisi onu girdimde kabul etmedi ama Windows 7'den Windows 10 gectimde ürün anahtarı kendilinden etkinleştirilmişti. Şimdi neden etkinlestimedi anlamadım bende. Microsoft yasal ürün anahtarına baktim vardi ama kafama takılan şu benim ürün ana hatarim değişecek mi çok değişik düşünce ama insanlık hali kafamiza böyle şeyler takılıyor Windows 8.1 begenmesem Windows 10 geçemem diye bir korku var bir doğru cevap kafamdaki soruları yok edebilir. Yani anliycagniz 2 soru var 1. ürün anahtarim degişirmi 2.Windows 8.1 begenmesem ürün anahtarim değişirse benden Windows 10 geçerken için bende Windows 10 ürün anahtarı ister mi?

Ürün anahtarın artık Windows 10'a göre etkin. 8.1'den tekrar 10'na çıksan etkinleşir.

Ürün anahtarın artık Windows 10'a göre etkin. 8.1'den tekrar 10'na çıksan etkinleşir.
Windows 8.1 Gecemde farklı bir ürün anahtarı kullancam ama Bu benim Oem ürün anahtarimida degiştirmezmi Ama Şöyle bir bilgin varki Oem anahtar sadece 1 PC İçin kalıcı olarak kaliyormu yani

Farklı anahtar kullanacaksan değişebilir tab
Anlamadın galiba Demek istiyorumki Benim Ürün anahartim var ama Oem bir anahtar Şimdi Windows 8.1 geçince oem anahtarı kabul etmedi Windows 7 de etkilineştirilmisti Windows 10 geçerken otomatik etkinleştirilmiş ti ben şimdi Windows 8.1 geçmek istedim ürün anaharti istiyor ama ürün anahtarını kabul etmiyor bende ürün anahtarını Windows 8.1 Microsoft sitesinden buldum ancak Benim Oem Anahartim Gidermi Diye kafamda soru var bide Windows 10 Geçiş yapcamda ürün anahtarı sorarmi diye kafamda deli deli sorular var

Anlamadın galiba Demek istiyorum ki Benim Ürün anahartim var ama OEM bir anahtar Şimdi Windows 8.1 geçince OEM anahtarı kabul etmedi Windows 7 de etkilineştirilmisti Windows 10 geçerken otomatik etkinleştirilmiş Ti ben şimdi Windows 8.1 geçmek istedim ürün anaharti istiyor ama ürün anahtarını kabul etmiyor bende ürün anahtarını Windows 8.1 Microsoft sitesinden buldum ancak Benim OEM Anahartim gider mi diye kafamda soru var bir de Windows 10 Geçiş yapacağımda ürün anahtarı sorarmi diye kafamda deli deli sorular var

Microsoft'tan bulduğun anahtarı girince gider mi bilmiyorum. Ama diğer türlü Windows 7 de etkinleşmiş olan anahtar sen tekrar Windows 10'na geçtiğinde otomatik etkinleşir.

Microsoft'tan bulduğun anahtarı girince gider mi bilmiyorum. Ama diğer türlü Windows 7 de etkinleşmiş olan anahtar sen tekrar Windows 10'na geçtiğinde otomatik etkinleşir.
1 soruyu bilen birine kadar Bı Gelişme yapmiycam Ama yardimlarin için sağol dost

Yeni konular

Geri
Yukarı