Windows 10'dan Windows 8.1'e geçmek mantıklı mı?

efasomeho

Picopat
Daha fazla  
RAM
8GB 2133MHz
SSD veya HDD modeli
HyperX Kingston SSD 300GB
Ekran kartı
RX550
İşlemci
R5 3600
Ggos kullanıyorum normalde ve FACEIT, CS:GO'da level kasamıyorum. Ggos'da açmıyor biliyorum fakat normal Windows 10 yüklediğim zamanda açmıyordu, takılıyordu giriş ekranında ama Windows 8.1 geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı ve FACEIT'de açar mı?

Ggos kullanıyorum normalde ve FACEIT, CS:GO'da level kasamıyorum. Ggos'da açmıyor biliyorum fakat normal Windows 10 yüklediğim zamanda açmıyordu, takılıyordu giriş ekranında ama Windows 8.1 geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı ve FACEIT'de açar mı?

Modlu bir Windows 10 sürümüne geçmeniz daha mantıklı. Windows 8.1'de geçebilirsiniz fakat bazı uygulamaların eski sürümlerini kullanmanız gerekebilir.

Kesinlikle mantıksız. Windows 10 1909 üstü FACEIT açılıyor. Sorununuz başka bir şeyden kaynaklı yüksek ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı