Windows 10'u fabrika ayarlarına döndürürken %20'den sonra ilerleme olmuyor

Daha fazla  
Daha önce Windows 11'de kullandım sıkı bir virüs yedikten sonra bilgisayarcıya götürdüm ve yeni işletim sistemi yükledi Windows 10'u ve daha önce kullanmış olduğum Windows 11'de de buna benzer bir sorun yaşamıştım. Shift tuşuna basarak bilgisayara yeniden başlat dedim ve daha sonra bilgisayara sıfırla fabrika ayarlarına döndür gibi seçenekler vardı buna benzer şeyler tam birebir hatırlamıyorum şu an ve sıfırla dedikten sonra bilgisayarınız sıfırlanıyor yazısı çıktı Windows amblemi ile beraber %20'de kaldı ve bir daha da ilerlemedi. Yaklaşık bir üç buçuk dört saat boyunca çok yavaş şekilde ilerleyerek en son %20'de kaldı ve bir daha da ilerlemedi daha sonra bilgisayara reset tuşuna bastım reset tuşuna bastıktan sonra masaüstü tekrar geldi silinmemiş şekilde şimdi benim sorum şu neden %20'den yukarısına ilerlemiyor? Basit bir çözümü var mı? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırlama özelliği her zaman düzgün çalışmayabiliyor, Windows'u yeniden kurmak istiyorsanız USB bellek ile kurmanız daha iyi olacaktır. Eğer sıfırlamaya düzgün bir şekilde başlasaydı reset attığınız zaman Windows hasar görebilirdi ya da dosyalarınızın bir kısmı silinebilirdi muhtemelen. %20 az bir ilerleme değil.

Geri
Yukarı